Wielu naszych czytelników zadaje sobie to samo pytanie: Jak uniknąć komornika? Wyjście z długów nie odbywa się z dnia na dzień. Zazwyczaj trzeba włożyć w ten proces dużo pracy i wykazać się wytrwałością, determinacją i konsekwencją w działaniu. Specjalistyczna pomoc prawna będzie dłużnikowi niezbędna w sytuacji, kiedy wierzyciel wystąpi na drogę sądową. Doręczenie nakazu zapłaty to moment, w którym należy działać szybko i z pełną świadomością tego co się robi. Tak też stało się w sprawie naszej Klientki, która po odebraniu nakazu zapłaty doręczonego przez E- sąd z powództwa DelaWise, wiedziała gdzie udać się po pomoc. Sąd oddalił powództwo w całości.

Wierzyciel: DeltaWise OU
Wysokość długu: ok. 2100,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Jak uniknąć komornika?

To co najbardziej przeraża dłużników to spotkanie z komornikiem. Wielu myśli już o tym z chwilą, kiedy ich opóźnienia w spłacie są niewielkie. Strach ma wielkie oczy, a podsycają go działania prowadzone przez wierzyciela i windykację. W otrzymywanych pismach, e-mailach, smsach, czy podczas rozmów telefonicznych niejednokrotnie są strasznie komornikiem. Bazując na tym, lęk jest umiejętnie wykorzystywany, aby zmobilizować osobę zadłużoną do spłaty lub uznania długu.

Chyba nikt nie wie lepiej od specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika, jak tego typu działania oddziałujące na psychikę, potrafią odebrać rozsądek i racjonalne myślenie nawet silnym osobom. Mamy tego przykłady każdego dnia, kiedy szukają u nas pomocy totalnie zagubienie dłużnicy. Czasami naprawdę dużo czasu zajmuje nam wytłumaczenie, że nakaz zapłaty to dopiero początek. A broniąc się przed nim, nawet jeżeli rzeczywiście w konsekwencji doszłoby do wszczęcia egzekucji komorniczej, jest jeszcze bardzo długa droga.

Dlatego zamieszczając artykuły na stronie naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, bardzo często opisujemy różne sytuacje, na które napotykają zadłużeni. Poruszamy tematy związane z długami i zobowiązaniami finansowymi. Chcemy w ten sposób Państwa edukować i uświadamiać jakie macie prawa. Nie można wyrażać zgody na bezprawne działania wierzycieli i windykacji. Tylko dzięki zdobywaniu wiedzy, będziemy wiedzieli czy i jak możemy się bronić.

DeltaWise OU przegrywa w sądzie

Sprawa naszej Klientki jednoznacznie pokazuje, że profesjonalnie poprowadzona obrona przed nakazem zapłaty pozwala odpowiedzieć na pytanie jak uniknąć komornika?

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Jak uniknąć komornika

Jak uniknąć komornika