Oddłużanie to nasza specjalność

Portal-Dłużnika.pl tworzą specjaliści, którzy od 14 lat zajmują się oddłużaniem Polaków. Często rozwiązujemy sprawy, których nikt inny nie chciał się podjąć. Nie odrzucamy nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Często działamy w sprawach o kilkaset złotych.

Dzięki szerokiej wiedzy i praktyce rocznie udaje nam się pomóc tysiącom osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji finansowej. Niewielką część wygranych spraw opisujemy na naszej stronie. Gdybyśmy tylko mieli więcej czasu publikowalibyśmy dużo więcej. Do opisów natomiast dołączamy dokumenty potwierdzające naszą wiarygodność.

Jesteśmy skuteczni!

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Uczciwie przyznajemy, że nasza skuteczność wynosi około 70-80% co oznacza, że na przestrzeni roku pomogliśmy w ok. 2000 zleconych sprawach procesowych. Dodatkowo nie sposób policzyć, w ilu sprawach pomogliśmy pro bono.

 

Mamy sposób na Twoje długi

Nasze działania rozpoczynamy od skrupulatnej analizy problemu Klienta. Podejmujemy się kompleksowej obsługi zleconych spraw oddłużeniowych. W zależności od sprawy oraz stopnia jej zaawansowania, zajmujemy się prowadzeniem negocjacji ugodowych z wierzycielami. Jeśli problem tego wymaga, reprezentujemy Klientów podczas toczących się spraw procesowych. Połączenie negocjacji z reprezentacją w sądzie daje najlepsze efekty w postaci całościowego oddłużenia.