O nas

Oddłużanie to nasza specjalność

Portal-Dłużnika.pl tworzą specjaliści, którzy od 17 lat zajmują się oddłużaniem Polaków. Często rozwiązujemy sprawy, których nikt inny nie chciał się podjąć. Nie odrzucamy nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Często działamy w sprawach o kilkaset złotych bo wierzymy, że liczy się efekt końcowy i tylko całościowe podejście do tematu długów może przynieść wymierne rezultaty.

Dzięki szerokiej wiedzy i praktyce rocznie udaje nam się pomóc tysiącom osób, które znalazły się w ciężkiej sytuacji finansowej. Niewielką część wygranych spraw opisujemy na naszej stronie. Gdybyśmy tylko mieli więcej czasu publikowalibyśmy dużo więcej. Do opisów natomiast dołączamy dokumenty potwierdzające naszą wiarygodność i skuteczność.

Jesteśmy skuteczni!

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Uczciwie przyznajemy, że nasza skuteczność wynosi około 70-80% co oznacza, że na przestrzeni każdego roku wygrywamy wiele tysięcy spraw.

Mamy sposób na Twoje długi

Nasze działania rozpoczynamy od skrupulatnej analizy problemu Klienta. Podejmujemy się kompleksowej obsługi zleconych spraw oddłużeniowych. W zależności od sprawy oraz stopnia jej zaawansowania, zajmujemy się prowadzeniem negocjacji ugodowych z wierzycielami. Jeśli problem tego wymaga, reprezentujemy Klientów podczas toczących się spraw procesowych. Połączenie negocjacji z reprezentacją w sądzie daje najlepsze efekty w postaci całościowego oddłużenia.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.