Liczna rzesza naszych Klientów po doświadczeniach z firmami pożyczkowymi raz na zawsze skończyła z pożyczkami. Jak mówią: „Wolą jeść suchy chleb, niż znowu przechodzić ten koszmar!” Na szczęście wielu z nich znalazło pomoc w naszej kancelarii oddłużeniowej. Poniżej wygrany procesy z Profi Credit. Wykazaliśmy fakt pobierania nienależnych opłat. Sąd oddalił powództwo na 15.000 zł w całości.

Wierzyciel: Profi Credit Polska S.A.
Wysokość długu: ok. 15.000,00 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości

Pożyczanie może złamać twoje życie już na starcie

Jesteśmy młodzi, nie mamy na głowie męża, żony, dzieci a za to mamy zdrowie, energię i dobrze płatną pracę. Wydaje się nam, że świat stoi przed nami otworem i możemy czerpać z życia pełnymi garściami. W sumie racja, bo jeżeli nie teraz to kiedy? Ale jak się okazuje, w to pełne optymizmu i pozytywnej energii życie, może wkraść się wróg, który będzie niszczył wszystko co napotka na swojej drodze. Tym wrogiem są długi, które potrafią powalić najgrubsze drzewo i skruszyć najtwardszy kamień.

Wśród Klientów naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w oddłużaniu jest wielu młodych ludzi, którzy dopiero co weszli w dorosłe, samodzielne życie, a już zostali znokautowani. Pieniądze, które miały im pomóc w realizacji celów, stały się kamieniem u szyi. Ktoś może powiedzieć, że sami są sobie winni, że za głupotę i bezmyślność muszą zapłacić. Niby tak, ale z drugiej strony też ten „Ktoś” im pomógł znaleźć się w takiej a nie innej sytuacji. Gdyby działania instytucji pozabankowych były pod większą kontrolą, nie dochodziłoby do udzielania pożyczek tym, których na nie stać.

Wygrany proces z Profi Credit

Bardzo nas martwi fakt, że coraz więcej młodych ludzi wpada w ogromne długi. Są ofiarami pętli długów, która łamie ich życie już na stracie. Na szczęście szukają też pomocy w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Dzięki temu obroniliśmy naszą młodą Klientkę przed niezasadnym roszczeniem Profi Credit.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

Telefon: +48 42 620 06 30 lub +48 42 620 06 31

Email: pomoc@portal-dluznika.pl

Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrany proces

Wygrany proces