Oddłużanie pożyczek

Zaciągnąłeś kilka pożyczek i teraz masz problem z ich spłatą? Najgorsze, co możesz zrobić, to wzięcie kolejnej pożyczki na spłatę poprzednich zadłużeń. W ten sposób jedynie odroczysz płatność i wpadniesz w tzw. spiralę zadłużenia. Jest to sytuacja, kiedy dłużnik wpada w coraz większe długi, gdyż spłaca je poprzez zaciąganie nowych pożyczek. Pamiętaj więc, że oddłużanie to nie pożyczanie, a jedynym skutecznym sposobem na odzyskanie stabilności finansowej jest skorzystanie z pomocy kancelarii oddłużeniowej, która ułoży skuteczny plan działania. Specjalnością Portalu Dłużnika jest oddłużanie pożyczek. Pomożemy w każdej sytuacji – bez względu na to, czy masz problem ze spłatą kilku, czy też kilkunastu pożyczek. Jedyne, czego potrzebujesz, to cierpliwość i chęć wyjścia z długów. Wspólnie z nami możesz zawalczyć o swoją płynność finansową!

Odzyskaj opłaty za refinansowania

Oddłużanie a pożyczki dla zadłużonych

Wiele firm pożyczkowych oferuje „pożyczki dla zadłużonych” lub „pożyczki bez BIK”. Są to atrakcyjne i łatwo dostępne produkty, które jednak rozwiązują problemy dłużnika zaledwie na krótką chwilę. Jeśli dziś weźmiesz pożyczkę na spłatę długów, prawdopodobnie za miesiąc znajdziesz się w tym samym miejscu. Takie pożyczanie może nie mieć końca, a do zadłużenia należy doliczyć jeszcze koszty dodatkowe za opóźnienia w spłacie. Oddłużanie pożyczki wspólnie z Portalem Dłużnika polega na czymś zupełnie innym. My nie dajemy Ci pieniędzy na spłatę długów, lecz analizujemy Twoją sytuację i układamy długoterminowy plan wyjścia z zadłużenia. Znamy skuteczne metody oddłużeniowe i potrafimy wprowadzić je w życie, a w przeciwieństwie do wielu dłużników nie boimy się rozmawiać z wierzycielami – profesjonalne negocjacje mogą przynieść naprawdę zadowalające rezultaty!

Na czym polega oddłużanie pożyczek?

Oddłużanie pożyczek jest procesem, który każdorazowo dopasowujemy do sytuacji Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie ma dwóch takich samych długów, dlatego nasi eksperci biorą pod uwagę szereg czynników. Przed przystąpieniem do oddłużania analizujemy umowy kredytowe, ustalając między innymi wysokość zadłużenia, łączną kwotę pożyczek, nazwy i liczbę wierzycieli, wpłaty własne, wpłaty za przedłużenia i refinansowania oraz zasady ubezpieczenia pożyczek. Gdy już wiemy, jaka jest sytuacja dłużnika, podejmujemy negocjacje z wierzycielami, czyli bankiem, firmą pożyczkową lub wierzycielem wtórnym. Mamy wieloletnie doświadczenie w negocjacjach, dlatego wiemy, jak rozmawiać, by wypracować warunki korzystne dla obu stron. Jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmujemy się obrony procesowej – nie zawsze do niej dochodzi, lecz zawsze jesteśmy gotowi na reprezentowanie Klientów w sądzie. Nasza skuteczność wynosi 70-80%, co daje wiele tysięcy wygranych spraw rocznie. 

Pomagamy również w przygotowaniu dokumentacji, złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty i dopełnieniu wszelkich formalności. Podejmij decyzję o odzyskaniu stabilności finansowej i umów się na konsultacje telefoniczne i konsultacje online – my nie oceniamy, my oddłużamy!