Skuteczna pomoc dla zadłużonych

3 grudnia 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczna pomoc dla zadłużonych to nasza specjalność. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa wie, jak pomóc ludziom aby mogli żyć normalnie. Uważamy, że skuteczna pomoc dla zadłużonych jest niezbędna osobom, które nie są w stanie poradzić sobie sami z zadłużeniem. W dzisiejszych czasach wielu ludzi zmaga się z problemami zadłużenia. Wiele różnych czynników może prowadzić do zadłużenia, takich jak niewłaściwe zarządzanie finansami, utrata pracy, wydatki ponad możliwości czy też nieprzewidziane sytuacje życiowe. Niezależnie od przyczyny, zadłużenie może ciążyć na emocjonalnym i finansowym dobrostanie każdej osoby, prowadząc do stresu, niepokoju i nerwicy. Dlatego właśnie istnieje Kancelaria Oddłużeniowa w Łodzi - jesteśmy od tego aby pomóc ludziom wydostać się z problemów finansowych. Zależy nam na tym aby ludzie rozpoczęli nowe, stabilne życie bez długów.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.824,52 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa skutecznie wyprowadza klienta z finansowych problemów

Skuteczna pomoc dla zadłużonych

Ostatnio prowadziliśmy dość długą rozmowę z naszym klientem, który potrzebował bardzo szybkiej pomocy. Okazało się, że otrzymał sądowy nakaz zapłaty za zaciągniętą wcześniej chwilówkę. Przeczytał go ale nie do końca wiedział za co i komu ma zapłacić. Przyjęliśmy jego sprawę do obsługi. Musieliśmy w ciągu 14 dni od daty odebrania przez klienta nakazu złożyć sprzeciw do Sądu Rejonowego. Sąd I Instancji zapoznał się z naszym sprzeciwem i ku naszemu zaskoczeniu oddalił powództwo w całości.

Poinformowaliśmy klienta, że wygraliśmy sprawę, ale wierzyciel może jeszcze wystąpić do sądu z wnioskiem o uzasadnienie wyroku. Następnie może złożyć apelację do Sądu II Instancji, czyli Sądu Okręgowego. Tak się nie stało. Wierzyciel poniósł wszystkie koszty procesu i zapomniał o sprawie.

Radości nie było końca. Klient z niedowierzaniem odebrał informację o wygranej, a następnie, że powód jednak nie wniósł apelacji i wyrok się uprawomocnił. Strach pomysleć, że gdyby nie te wyrok, do spłaty byłoby kilkanaście tysięcy złotych. Dokładnie taka kwota została w kieszeni naszego Klienta.

Skuteczna pomoc dla zadłużonych

Uważamy, że podejście indywidualne, empatyczne oraz profesjonalne powinna posiadać każda kancelaria, która zajmuje się tak trudnym tematem, jakim jest oddłużanie. To bardzo poważny temat. To walka o pieniądze naszych klientów oraz o ich przyszłość.

Skuteczna pomoc dla zadłużonych

Tak! To prawda. Dla nas skuteczna pomoc dla zadłużonych to misja i pasja oraz codzienność. Czy kiedykolwiek człowiek, który nie zna się na prawie byłby w stanie złożyć skuteczny sprzeciw od nakazu zapłaty? Raczej mogłoby być ciężko. W takim momencie człowiek będzie w stanie jeszcze bardziej skomplikować swoją sytuację finansową i wyjście z tego typu problemów będzie zdecydowanie bardziej skomplikowane niż mogłoby się nam wydawać.

Dlatego, jeśli chcecie się oddłużyć skutecznie, bezboleśnie i profesjonalnie to zapraszamy do naszej Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi. Działamy na terenie całego kraju. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś z Łodzi, Wrocława czy Poznania. Naszą współpracę rozpoczynamy od analizy finansowej. Będzie nam bardzo miło poznać Cię oraz Twoją genezę problemu. Następnie poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej tabelki. Dzięki temu będziemy widzieć, jakie masz długi, jakie są kwoty itp. Wszystko Ci wytłumaczymy. Nie będziesz z tym sam. Powiemy, jak działać w momencie nękania Cię przez wierzycieli oraz co robić, kiedy odbierzesz sądowy nakaz zapłaty. Mamy wiele sposobów na pokonanie Twoich długów.

Jesteśmy skuteczni w oddłużaniu

Przekonaj się sam, że skuteczna pomoc dla zadłużonych z naszą kancelarią będzie prawdziwa i skuteczna. Większość spraw wygrywamy. Zresztą zapraszamy Cię na naszą stronę internetową. Strona internetowa Portalu Dłużnika to encyklopedia wiedzy. Można tam zobaczyć wszystkie wygrane nasze wyroki. Klienci uwielbiają z nami współpracować. Czekamy na Ciebie aby zaoferować Ci najlepszą skuteczna pomoc dla zadłużonych.


Pożyczka udzielona przez Vivus w sądzie rejonowym

Pożyczka udzielona przez Vivus, chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się wygodnym i szybkim rozwiązaniem finansowym, w rzeczywistości może okazać się prawdziwą pułapką dla wielu osób. Wielu klientów nie zdaje sobie…

Prowadzimy skuteczne oddłużanie z chwilówek

Jesteśmy z zawodu oddłużeniowcami. Oczywiście prowadzimy skuteczne oddłużanie z chwilówek nawet wówczas, kiedy zostały sprzedane. Istotnie nie ma większego znaczenia, kto pozywa o zapłatę, liczy się to, czy rzeczywiście dług jest należny.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczna pomoc dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget