Konsultacje telefoniczne

To choose multiple slots hold "Shift" key then click needed slot(s).
loading ...

Telefoniczna konsultacja oddłużeniowa

W celu uzyskania profesjonalnej porady w zakresie oddłużania nie musisz przyjeżdżać do siedziby Portalu Dłużnika. Jedną z naszych propozycji jest telefoniczna konsultacja oddłużeniowa, która trwa 30 minut. Aby się zapisać, skorzystaj z naszego kalendarza – wybierz termin, który Ci odpowiada i umów się na konsultację oddłużeniową telefoniczną!

Ile kosztuje konsultacja telefoniczna?

Jeśli Twoim celem jest oddłużenie, konsultacja telefoniczna to rozwiązanie, które pomoże Ci wyjść z długów. Taka konsultacja jest zazwyczaj bezpłatna, dlatego nie musisz się martwić o koszty. Podczas rozmowy przez telefon zapoznamy się z Twoją sytuacją i poprosimy o przesłanie dokumentów do analizy. Jeśli podejmiesz się współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową, opracujemy indywidualną strategię wyjścia z długów. Konsultacje telefoniczne prowadzą adwokaci, radcy prawni i aplikanci, którzy specjalizują się w prowadzeniu spraw procesowych. Zapewniamy dyskrecję, anonimowość, empatię i indywidualne podejście do sprawy.

Masz problem ze spłatą zobowiązań? Umów się na telefoniczną konsultację oddłużeniową. Prowadzimy również konsultacje online.