Jak działamy?

Masz problem ze spłatą zobowiązań? Zgłoś się do nas.

Aby zgłosić swój problem i nawiązać z nami kontakt, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, napisać bezpośrednio na adres pomoc@portal-dluznika.pl lub przedzwonić na jeden z dwóch numerów:+48 42 620 06 30, +48 42 620 06 31. W przypadku kontaktu za pośrednictwem Internetu, po zapoznaniu się z treścią wiadomości podejmiemy kontakt zwrotny i ustalimy termin spotkania w naszej Kancelarii, albo poprowadzimy dalszą korespondencję na odległość. Z reguły kontakt z naszej strony następuje w przeciągu kilku lub kilkunastu minut. Działamy więc szybko. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma znaczenia. W dobie powszechnych skanerów, videokonferencji, smartfonów i tabletów odległość nie gra roli. Oczywiście potrzebna jest nam jak najszersza wiedza, stąd często zadajemy niezliczoną ilość pytań oraz prosimy o dodatkowe dokumenty.

Koszty

Nie obawiaj się kosztów, bowiem konsultacje z nami często są bezpłatne. Dokładnie przeanalizujemy dostarczone przez Ciebie materiały i zajmiemy się opracowaniem strategii wyjścia z długów.

Jak się rozliczamy z naszymi Klientami?

Większość jednorazowych spraw procesowych rozliczamy z naszymi Klientami za sukces. Klient z góry pokrywa co najwyżej niewielkie koszty okołoprocesowe, na które składają się np. koszty korespondencji, opłaty od pełnomocnictw lub dojazdu na rozprawę. W przypadku większej ilości spraw warunki współpracy ustalane są indywidualne. Sprawy negocjacyjne rozliczamy zazwyczaj na zasadzie niewielkiej płatności z góry oraz premii wynikowej za sukces. Nie rujnujemy kieszeni naszych Klientów, a proponowane przez nas stawki są bardzo atrakcyjne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Mamy doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z wierzycielami;
  • W naszym zespole są adwokaci i radcy prawni oraz aplikanci, którzy specjalizują się w prowadzeniu spraw procesowych;
  • Gwarantujemy merytoryczne podejście do problemów;
  • Dbamy o anonimowość naszych Klientów;
  • Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie;
  • Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w rozwiązywaniu zleconych spraw i tysiącami wygranych spraw;
  • Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uporać się z problemami finansowymi.