Skorzystaj z naszych usług

Jak działamy?

 

Masz problem ze spłatą zobowiązań? Zgłoś się do nas.

Aby zgłosić swój problem i nawiązać z nami kontakt, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, napisać bezpośrednio na adres pomoc@portal-dluznika.pl lub przedzwonić na numer: +48 881 201 160. W przypadku kontaktu za pośrednictwem Internetu, po zapoznaniu się z treścią wiadomości podejmiemy kontakt zwrotny i ustalimy termin spotkania w naszej Kancelarii, albo poprowadzimy dalszą korespondencję na odległość. Z reguły kontakt z naszej strony następuje w przeciągu kilku lub kilkunastu minut. Działamy więc szybko. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma znaczenia. W dobie powszechnych skanerów, videokonferencji, smartfonów i tabletów odległość nie gra roli. Oczywiście potrzebna jest nam jak najszersza wiedza, stąd często zadajemy dużo ilość pytań oraz prosimy o dodatkowe dokumenty.

 

Koszt porady

Nie obawiaj się kosztów, bowiem konsultacje z nami zazwyczaj są całkowicie bezpłatne. Dokładnie przeanalizujemy przekazane przez Ciebie dokumenty i zajmiemy się opracowaniem strategii wyjścia z długów.

 

Jak się rozliczamy z naszymi Klientami?

Większość jednorazowych spraw procesowych w zasadzie rozliczamy z naszymi Klientami za sukces rozliczając się niewielką prowizją od wygranej sprawy. Klient z góry pokrywa niewielkie koszty okołoprocesowe, na które składają się np. koszty korespondencji, opłaty od pełnomocnictw lub ew. dojazdu na rozprawę.

W przypadku większej ilości spraw warunki współpracy ustalane są indywidualne. Zazwyczaj jest to niewielka opłata zryczałtowana w wysokości 60 - 70 zł miesięcznie od sprawy. W ramach kompleksowego oddłużania, poza obroną przed wierzycielami w sądach, negocjujemy ugody i restrukturyzacje, dokładnie analizujemy umowy i część z nich wygaszamy spłatą samego kapitału bez konieczności ryzykowania procesu sądowego, odzyskujemy nienależnie wpłacone przez naszych Klientów pieniądze z tyt. wcześniejszych spłat, refinansowań i przedłużeń. Gdy taka jest wola ze strony Klienta przygotowujemy wnioski upadłościowe.

Warto zaznaczyć, że opłata ryczałtowa zależy od ilości spraw na biegu. Gdy dana sprawa zostanie przez nas zakończona, opłata za jej prowadzenie zostaje "zdjęta" i nie obciąża Klienta.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Działamy nieprzerwanie od 19 lat;
  • Mamy doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z wierzycielami;
  • W naszym zespole są adwokaci i radcy prawni oraz aplikanci, którzy specjalizują się w prowadzeniu spraw procesowych;
  • Dział negocjacji tworzą byli bankowcy;
  • Gwarantujemy merytoryczne podejście do problemów i skuteczne rozwiązania;
  • Dbamy o anonimowość naszych Klientów;
  • Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie;
  • Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w rozwiązywaniu zleconych spraw i tysiącami wygranych spraw;
  • Na naszej stronie każdego dnia dodajemy przynajmniej kilka sukcesów;
  • Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

 

 

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uporać się z problemami finansowymi.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.