Jak działamy?

Masz problem ze spłatą zobowiązań? Zgłoś się do nas.

Aby zgłosić swój problem i nawiązać z nami kontakt, wystarczy wypełnić formularz lub napisać bezpośrednio na adres pomoc@portal-dluznika.pl. Po zapoznaniu się z treścią wiadomości podejmiemy kontakt zwrotny i ustalimy termin spotkania w naszej Kancelarii, albo poprowadzimy dalszą korespondencję na odległość. Z reguły kontakt z naszej strony następuje w przeciągu kilku – kilkunastu minut. Działamy więc szybko. Miejsce zamieszkania naszego Klienta nie ma znaczenia. W dobie powszechnych skanerów, videokonferencji, smartfonów i tabletów odległość nie gra roli. Oczywiście potrzebna jest nam jak najszersza wiedza, stąd często zadajemy niezliczoną ilość pytań oraz prosimy o dodatkowe dokumenty.

Koszty

Nie obawiaj się kosztów, bowiem konsultacje z nami często są bezpłatne. Dokładnie przeanalizujemy dostarczone przez Ciebie materiały i zajmiemy się opracowaniem strategii wyjścia z długów.

Jak się rozliczamy z naszymi Klientami?

Większość jednorazowych spraw procesowych rozliczamy z naszymi Klientami za sukces. Klient z góry pokrywa co najwyżej niewielkie koszty okołoprocesowe, na które składają się np. koszty korespondencji lub dojazdu na rozprawę. W przypadku większej ilości spraw warunki współpracy ustalane są indywidualne. Sprawy negocjacyjne rozliczamy zazwyczaj na zasadzie niewielkiej płatności z góry oraz premii wynikowej za sukces. Nie rujnujemy kieszeni naszych Klientów, a proponowane przez nas stawki są bardzo atrakcyjne.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Mamy doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z wierzycielami.
  • W naszym zespole są adwokaci i radcy prawni oraz aplikanci, którzy specjalizują się w prowadzeniu spraw procesowych.
  • Gwarantujemy merytoryczne podejście do problemów.
  • Dbamy o anonimowość naszych Klientów.
  • Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.
  • Możemy pochwalić się wysoką skutecznością w rozwiązywaniu zleconych spraw.
  • Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uporać się z problemami finansowymi.