Negocjacje z Bankiem Millenium zakończone ugodą w sprawie 3 umów pożyczkowych

Jedną z form pomocy, jaką oferujemy dłużnikom, jest czynny udział w negocjacjach z wierzycielami. Za nami sprawa Pani Teresy, której zobowiązanie przekroczyło łącznie 160 tysięcy złotych.

Wierzyciel: Bank Millenium
Wysokość długu: Łącznie ponad 160 tysięcy złotych
Zadanie: Wynegocjowanie ugód do trzech wypowiedzianych kredytów
Uzyskany efekt: Ugody

Pożyczka w Banku Millenium

Pani Teresa zaciągnęła trzy umowy kredytowe w Banku Millennium. Po pewnym czasie sytuacja stała się na tyle zawiła, że nasza Klientka poczuła, że grunt osuwa się spod jej stóp i zgłosiła się do nas. Okazało się, że pożyczone kwoty tworzą łącznie niebagatelną sumę, która przekroczyła 160 tysięcy złotych. Nasi specjaliści omówili wspólnie wszystkie trzy umowy pożyczkowe i ustalili plan działania.

Negocjacje i ugoda z Bankiem Millenium

Umówienie spotkania z przedstawicielem Banku Millenium nie stanowiło żadnego problemu. Profesjonalne podejście tego rodzaju instytucji finansowych zawsze nas cieszy. Rozmowy trwały długo i momentami sytuacja stawała się dość napięta, ale w końcu udało nam się doprowadzić do porozumienia.

Efektem naszych działań są ugody w sprawie wszystkich trzech umów pożyczkowych. Przez rok raty będą wynosić łącznie 200 złotych na wszystkich trzech umowach. Po tym czasie wzrosną do około 2 tysięcy, co nadal nie jest wysoką sumą w porównaniu z wysokością długu. Takie rozwiązanie uchroni naszą Klientkę przed komornikiem i co najważniejsze, pozwoli jej regularnie uiszczać zobowiązanie. – opowiada Łukasz Białkowski, współwłaściciel kancelarii prowadzącej Portal Dłużnika.

Kancelaria oddłużeniowa, której warto zaufać

Nasza kancelaria oddłużeniowa działa już od ponad 13 lat, pomagając Polakom uporać się z długami. Jako prawnicy dobrze znający praktykę wierzycieli, firm windykacyjnych i komorników, zawsze stajemy po stronie osoby zadłużonej. Uważamy, że lepiej jest tłumaczyć i dawać możliwości wybrnięcia z kłopotów, niż straszyć i zabierać…

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas na pomoc@portal-dluznika.pl! Razem na pewno sobie poradzimy. 🙂

Kilka najnowszych spraw związanych z prowadzeniem negocjacji z wierzycielami:

 

 

Dokumenty w tej sprawie: