Ugoda z Eurobankiem. Skuteczne negocjacje Portalu Dłużnika

Negocjacje z Eurobankiem, których podjęliśmy się jako reprezentanci naszego Klienta zakończyły się ugodą, dzięki której Pan Wojciech może spokojnie spłacić swój dług. Przed pójściem do sądu, warto podjąć rozmowy z wierzycielami – im także zależy na pomyślnym zakończeniu sprawy.

Najpierw negocjacje, później sąd

Nasi specjaliści wychodzą z założenia, że w wielu przypadkach pójście do sądu nie jest potrzebne. Wcześniej warto podjąć negocjacje z wierzycielami, przedstawić im szczerze swoją sytuację i dojść do porozumienia. Właśnie w ten sposób udało nam się rozwiązać kolejną sprawę. Eurobank zgodził się na rozłożenie długu na przystępne raty i umorzył część kwoty.

Nawarstwione problemy

Naszym Klientem był w tej sprawie Pan Wojciech, który zgłosił się do nas będąc w tragicznej sytuacji życiowej i finansowej. Ze względu na szacunek do naszego Klienta nie będziemy ujawniać szczegółów, proszę nam jednak wierzyć, że szczerze się zaangażowaliśmy i włożyliśmy duży wysiłek w to, aby pomóc. Zdecydowaliśmy się na reprezentowanie Klienta m.in. w rozmowach z Eurobankiem. Okazało się to słuszną decyzją. Razem z przedstawicielami banku wypracowaliśmy dla Pana Wojciecha model spłaty zobowiązań, który umożliwi mu wyjście z długu.

Porozumienie z Eurobankiem

Pan Wojciech posiada wiele zadłużeń, na łączną kwotę około 60 tysięcy złotych. Eurobank zgodził się na rozłożenie jednego z nich na 14-miesięczne raty wynoszące 150 zł. Drugie zobowiązanie nasz Klient będzie spłacał przez 22 miesiące, płacąc 200 zł, bez dalszych odsetek od zadłużenia. Bank umorzył łącznie ok. 1650 zł. Jesteśmy zadowoleni z takiego zakończenia sprawy. Nasz Klient odetchnął z ulgą i postanowił zrobić wszystko, aby wyjść z zadłużenia. Trzymamy kciuki, Panie Wojciechu! Przed nami jeszcze jednak sporo pracy!

Pomożemy Ci wypracować ugodę z bankiem

Jednym z etapów oddłużania są negocjacje podejmowane z bankiem, pożyczkodawcą lub firmą windykacyjną. Nasza kancelaria oddłużeniowa zatrudnia doświadczonych prawników i negocjatorów, którzy od ponad dekady pomagają Polakom wybrnąć z trudnej sytuacji finansowej i uporządkować chaos, jaki wkradł się do ich życia wraz z rosnącym zadłużeniem. Wiemy, w jaki sposób prowadzić rozmowy, na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać podczas negocjacji. W przypadku spraw, w których widzimy potencjał na zawarcie ugody, zawsze to proponujemy. Jeśli szukacie kogoś, kto będzie Was reprezentował podczas tego rodzaju rozmów lub w sądzie – napiszcie do nas.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy