Negocjacje z Plus Bankiem zakończone restrukturyzacją umowy kredytowej

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że negocjacje z wierzycielami nie należą do najprostszego zadania, zwłaszcza jeśli nie posiada się doświadczenia w prowadzeniu takich rozmów. Na szczęście specjaliści z naszej kancelarii oddłużeniowej nie mają z tym problemu. Za nami pomyślne rozmowy z Plus Bankiem.

Sprawdzony model działania

Podstawą pracy specjalistów zajmujących się oddłużaniem, którzy działają w kancelarii powiązanej z Portalem Dłużnika, jest założenie, że skuteczne działanie składa się z trzech filarów – dokładnej analizy dokumentów pod kątem możliwości zmniejszanie zobowiązań i miesięcznych rat, negocjacji z wierzycielami warunków spłaty oraz jeżeli potrzeba – obrony procesowej. Nazywamy to trzema filarami oddłużania. Pierwszym krokiem, jaki podejmujemy jest oczywiście analiza dokumentów, dzięki której zapoznajemy się z całą sytuacją i ustalamy, jaką obrać strategię. Wiemy, że przedstawienie rzeczowych argumentów w negocjacjach zawsze spotyka się ze zrozumieniem i bardzo często udaje nam się wynegocjować porozumienie. Jeżeli sytuacja jest bardziej skomplikowana, a sprawa np. trafiła już do sądu, wtedy reprezentujemy naszych Klientów w procesach.

Nasi Czytelnicy przygotowani na rozmowę na 5+!

Pewnego pięknego, słonecznego dnia, do naszej kancelarii przyszło małżeństwo, które miało problem ze spłatą kredytu w Plus Banku (dawniej Invest Bank). Były to osoby, które zaglądają na naszą stronę internetową, dzięki czemu wiedziały od razu jak się przygotować. Państwo B. przynieśli ze sobą wszystkie potrzebne dokumenty, krótko i zwięźle przedstawili swój problem oraz konkretnie odpowiedzieli na nasze pytania, dzięki czemu niemal od razu mogliśmy zaproponować właściwe rozwiązania. Po omówieniu wszystkich opcji, postanowiliśmy spróbować negocjacji. Państwo B. pokładali w tym wielkie nadzieje, co było dla nas jak zastrzyk energii i motywacja do działania.

Porozumienie z Plus Bankiem – zmiana warunków umowy kredytowej

Spotkaliśmy się przedstawicielami Plus Banku w celu wyjaśnienia sytuacji i zaproponowania rozwiązań, które umożliwiłyby naszym Klientom spłatę kredytu. Wspólnie udało nam się wypracować restrukturyzację umowy kredytowej, która umożliwi naszym Klientom systematyczne wpłaty, celem uiszczenia zobowiązania. Finalnie raty zostały obniżone aż o 60 procent, a restruktruyzacja potrwa aż 9 miesięcy. Zadłużenie zostało też przekształcone z zadłużenia wymagalnego – czyli takiego, którego termin płatności minął – na zadłużenie niewymagalne, co oznacza, że Państwo B. mogą go dalej spłacać, bez obaw o konsekwencje w postaci nakazu zapłaty. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasi Klienci bez problemu uporają się ze spłatą kredytu.:)

Możecie na nas liczyć

Jeśli Wasze zadłużenie niebezpiecznie rośnie, nie jesteście w stanie spłacać wysokich rat lub otrzymaliście nakaz zapłaty od firmy pożyczkowej, zgłoście się i dajcie sobie szansę pomóc. Czy jesteśmy w stanie pomóc każdemu? Nie! Nasza skuteczność wynosi 70 – 80% podejmowanych przypadków, co oznacza, że w ostatnim roku pomogliśmy blisko w 1000 spraw procesowych i negocjacyjnych.

Nasz email: pomoc@portal-dluznika.pl

Dokumenty w tej sprawie: