Nasza pomoc prawna i oddłużanie przynoszą świetne efekty

8 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nasza pomoc prawna i oddłużanie ma sens – to stwierdzenie, które dla wielu naszych klientów stało się mottem prowadzącym do odzyskania stabilności finansowej i życiowej. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić się jako najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa w Polsce, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy, nawet najbardziej skomplikowany przypadek, są naszą wizytówką.

Powód: Prostykredyt Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.114,73 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Nasza klientka, która znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej, doskonale wie, jak wielką wartość ma profesjonalna pomoc prawna. Kiedy została pozwana przez wierzyciela, świat się jej zawalił. Strach przed konsekwencjami, niepewność jutra i wizja utraty dorobku życia to uczucia, które towarzyszą wielu osobom znajdującym się w podobnej sytuacji. Niemniej jednak, trafienie do naszej Kancelarii było dla niej przełomem. Nasza pomoc prawna i oddłużanie są na wagę złota.

Nasze działania skupiają się nie tylko na reprezentowaniu klientów w sądzie

Nasza pomoc prawna i oddłużanie

Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, doradcami finansowymi, którzy potrafią skutecznie dialogować z wierzycielami. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć takie wyjście z sytuacji, które będzie optymalne dla obu stron konfliktu. Oddłużanie to proces, który wymaga nie tylko znajomości prawa, ale również umiejętności negocjacyjnych oraz wiedzy z zakresu finansów. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda sytuacja jest unikalna i wymaga specjalnie dopasowanego planu działania.

Nasza klientka, dzięki naszej pomocy, odzyskała nie tylko wolność finansową, ale i wewnętrzny spokój. Wiedza, że ma za sobą wsparcie ekspertów, którzy potrafią skutecznie bronić jej interesów, dała jej siłę do dalszej walki z przeciwnościami. Teraz, kiedy ta trudna karta w jej życiu została odwrócona, może skupić się na budowaniu swojej przyszłości bez ciężaru długów. Nie mieliśmy wątpliwości, że w przypadku naszej klientki sąd oddali powództwo w całości. Dla nas było to do przewidzenia. Nasza pomoc prawna i oddłużanie mają sens.

Nasza pomoc prawna i oddłużanie

Nasza pomoc prawna i oddłużanie

Niezależnie od tego, czy chodzi o negocjacje z wierzycielami, reprezentację w sądzie, czy pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej – zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Jeśli więc znajdujesz się w sytuacji, która wydaje się być bez wyjścia, pamiętaj, że nasza pomoc prawna i oddłużanie ma sens. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i pozwól sobie pomóc. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie indywidualny plan działania, który pozwoli Ci wyjść na prostą i cieszyć się wolnością finansową.

Nie poddawaj się i nie załamuj. Oddłużanie wymaga cierpliwości i przede wszystkim czasu. Czas kiedyś upłynie. Warto jednak oddać swoje sprawy i problemy finansowe naszej Kancelarii Oddłużeniowej. Znamy się na oddłużaniu, jak mało kto. Oddłużanie to nasza misja, pasja oraz codzienność. Daną tematyką zajmujemy się ponad 20 lat. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Nie czekaj aż długi zdominują Twoje życie. Zacznij działać razem z nami i daj sobie pomóc. Przekonasz się, że długi można pokonać i cieszyć się życiem.


Czy pożyczka konsolidacyjna to dobry pomysł?

Osoby, które wpadły w długi, podejmują działania, aby poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Z pewnością nie wiedząc, jak powinno wyglądać…

Przyspieszone postępowanie układowe

Kiedy firma naszego Klienta zaczęła tracić płynność finansową, postanowił zwrócić się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Istotnie sam…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Nasza pomoc prawna i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget