Adwokat antywindykacja i zwrot za refinansowania

8 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wiele Kancelarii i fundacji oferuje konsumentom możliwość oddłużania. Z pewnością to  cieszy, ponieważ istnieje wybór i dłużnicy sami decydują, gdzie chcą się oddłużać. Niewątpliwie w przypadku, gdy interesuje Cię adwokat antywindykacja i zwrot za refinansowania i przedłużenia, musisz upewnić się, że taka usługa istnieje. Godnym uwagi jest fakt, że nie wszyscy prowadzą tego typu czynności. W związku z tym, jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, zapraszamy do naszej Kancelarii Oddłużeniowej w Łodzi. Oczywiście nie musisz rezygnować z naszej pomocy tylko, dlatego że mieszkasz daleko od miasta, w których znajduje się nasza siedziba. Istotnie działamy na rzecz Klientów z całej Polski i nie musisz tracić pieniędzy ani czasu na dojazdy, żeby nawiązać współpracę. W związku z tym, wystarczy, że tak jak Pani Nikola napiszesz do nas maila, na którego niezwłocznie odpowiemy. Potem wszystko potoczy się już szybko i po podpisaniu umowy, zajmiemy się odzyskaniem twoich pieniędzy.

Pozwany: Net Credit Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
5.251,38 zł
Zadanie:
Odzyskanie opłat za przedłużenia
Uzyskany efekt:
Zasądzono 5.251,38 zł plus koszty procesu i odsetki

Adwokat antywindykacja i zwrot pieniędzy za refinansowania i przedłużenia

Adwokat antywindykacja i zwrot

Coraz więcej osób zastanawiaj się, czy może pozwać firmę pożyczkową po tym, jak spłacili swoje zobowiązanie. Oczywiście, aby tak się stało, muszą zaistnieć ku temu odpowiednie przesłanki. Istotnie adwokat antywindykacja i zwrot niezasadnie pobranych opłat, jest jak najbardziej możliwy. Niewątpliwie w naszej Kancelarii Oddłużeniowej prowadziliśmy już wiele tego typu spraw i w zasadzie wszystkie zakończyły się na korzyść Klientów. Z pewnością są i takie, których nawet nie mogliśmy zacząć, ponieważ brakowało umów, które konsumenci zawierali z pożyczkodawcami. Przede wszystkim szczególnie kłopotliwa jest tutaj kwestia związana z refinansowaniami. Ponieważ z każdym refinansowaniem konsument otrzymuje nową umowę, aby wystąpić o zwrot ponoszonych opłat, trzeba posiadać wszystkie dokumenty. Bez wątpienia w przypadku przedłużeń sprawa wygląda o wile prościej. Tutaj potrzebujemy umowę zawarcia pożyczki i dowody wpłaty z tytułu wspomnianych przedłużeń i całego zobowiązania. Oczywiście u nas adwokat antywindykacja i zwrot na rzecz Klienta, prowadzony jest przez specjalistę od odzysków.

Pamiętaj o tym, że abyśmy mogli wystąpić o zwrot nienależnie pobranych pieniędzy, Twoje zobowiązanie musi być spłacone. Istotnie wielu wyszukuje frazę: „Adwokat antywindykacja i zwrot za refinansowania i przedłużenia”.  Z pewnością cieszy, że konsumenci mają coraz większą świadomość, że mogą domagać się pieniędzy od dawnych wierzycieli. Niewątpliwie Ci niejednokrotnie obciążali ich opłatami, które tak naprawdę się im nie należały. Chociaż wydaje się oczywiste, że nie nikt nie powinien mieć kłopotów z odzyskaniem takich pieniędzy, jednak rzeczywistość rządzi się swoimi prawami. Ponieważ tego typu sprawy najczęściej kończą się w sądach, najpierw musimy mieć podstawy, aby wnieść powództwo. Bez wątpienia, żeby to pismo procesowe miało sens, opieramy się na faktach, które dotyczą konkretnego zobowiązania. Niestety mamy liczne przypadki, że z powodu barku na przykład umów refinansujących, nie mamy podstaw, aby wnieść pozew o zapłatę. Dlatego nie usuwajcie tych dokumentów ze swoich skrzynek mailowych, gdyż naprawdę mogą się przydać w odzyskaniu dużych pieniędzy.

Interesuje Cię adwokat antywindykacja i zwrot opłat, które poniosłeś z tytułu przedłużeń lub refinansowań? Bez wątpienia jesteś we właściwym miejscu i nasz zespół specjalistów może Ci skutecznie pomóc. Ze względu na fakt, że posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, nasz dział odzyskowy może pochwalić się wysoką skutecznością. Istotnie nie zapominaj o tym, że w naszej Kancelarii Oddłużeniowej działamy kompleksowo, więc także odzyski wchodzą w zakres proponowanych usług. W związku z tym, możemy pochwalić się, że prowadzimy coraz więcej tego typu spraw i pomagamy Klientom, odbić się od finansowego dna.

Pozywamy Net Credit i Klientka odzyskuje 5.251,38

I wszystko jasne, dobry adwokat antywindykacja i zwrot opłat za przedłużenia staje się faktem. Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni, że mamy za sobą kolejną sprawę odzyskową, którą zakończyliśmy pełnym sukcesem, Istotnie w imieniu Klientki wnieśliśmy do sądu pozew, którym dochodziliśmy zapłaty od spółki Net Credit. W rezultacie uzyskaliśmy nakaz zapłaty, na który firma pożyczkowa nie wniosła sprzeciwu. Finalnie cała kwota podniesionego przez naszego mecenasa roszczenia została zwrócona.


Antywindykacja to oddłużanie długów

Już dawno zapomnieliśmy o tych czasach, kiedy sklepowe półki świeciły pustkami. Istotnie wówczas ludzie posiadali pieniądze, ale mieli, co za…

Pomoc prawna przy oddłużaniu

W przypadku pozwanej przez Ultimo Portfolio Investment, udzielona przez naszego mecenasa pomoc prawna przy oddłużaniu, okazała się bezcenna. Istotnie Pani…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Adwokat antywindykacja i zwrot

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget