Czy pożyczka konsolidacyjna to dobry pomysł?

Osoby, które wpadły w długi, podejmują działania, aby poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Z pewnością nie wiedząc, jak powinno wyglądać oddłużanie, najczęściej sięgają po kolejne finansowania. Istotnie pożyczka konsolidacyjna zaciągnięta przez Panią Lidię nie pomogła jej zapanować nad długami. W związku z tym, kobieta nie spłaciła wszystkich posiadanych długów i dołożyła sobie kolejny. Oczywiście nie miała pieniędzy na spłatę i te zaczęły trafiać do sądu. Na szczęście zwróciła się po pomoc prawną do Portalu Dłużnika. Niewątpliwie w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Recoverso, mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej stanął na wysokości zadania. Reasumując, wniósł sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i wykazał niezasadność dochodzonego roszczenia. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 1.822,72 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Pożyczka konsolidacyjna najczęściej wpędza zadłużonych w jeszcze większe kłopoty finansowe

Nie twierdzimy, że zawsze konsolidacja posiadanych zobowiązań, jest niekorzystna dla konsumenta. Oczywiście, kiedy taki kredyt czy pożyczka konsolidacyjna pozwoli na spłatę wszystkich posiadanych długów, zadłużonemu zostanie do spłaty tylko jedno zobowiązanie. Godnym uwagi jest fakt, aby wysokość raty takiego zobowiązania, mieściła się w zasięgu dłużnika. Bezsprzecznie w innym przypadku powstanie kolejny dług, który przekroczy jego możliwości finansowe i wszystko zacznie się od nowa. Dlatego zanim zdecydujecie się Państwo na jakiekolwiek nowe finansowanie zewnętrzne, skorzystajcie z naszej konsultacji prawnej. Z pewnością analiza Waszego zadłużenia przez naszego eksperta, pozwoli na podjęcie właściwej decyzji. Istotnie dzięki temu unikniecie sytuacji, kiedy zadłużenie zamiast maleć ponownie wzrośnie. W związku z tym, nie bójcie się korzystać z rad i pomocy specjalistów w oddłużaniu z Portalu Dłużnika. My przede wszystkim chcemy Wam pomóc.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Roceverso RMC OU

Pozwana o zapłatę w końcu zrozumiała, na czym polega oddłużanie. W związku z tym, dzięki naszej pomocy prawnej wychodzi z długów. Za nami kolejna wygrana sprawa, tym razem z powództwa Recoverso.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka konsolidacyjna nie zawsze pomoże

Inna ostatnio wygrana sprawa z Recoverso:

Pożyczka konsolidacyjna