Doradca finansowy i oddłużanie to Twoja szansa

10 lipca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Doradca finansowy i oddłużanie? Takie osoby istnieją. Pracują w Kancelarii Oddłużeniowej Łukasza Białkowskiego. Wiadomo, że każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, kiedy to góra niezapłaconych rachunków, rosnące zadłużenie i ciągły stres związany z finansami stają się codziennością. W takich chwilach wydaje się, że nie ma wyjścia i jesteśmy skazani na wieczną walkę z wierzycielami. Jednak to nie musi być Twoja rzeczywistość! Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie i skuteczne rozwiązania. Doradca finansowy i oddłużanie to Twój sprzymierzeniec w walce z długami, który pomoże Ci pokonać problemy finansowe i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
24.435,70 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Zasądzono 9.643,00 zł, oddalenie w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Dlaczego warto zaufać doradcy finansowemu?

Doradca finansowy i oddłużanie

Ponieważ to osoba, która nie tylko doskonale zna się na prawie i finansach, ale również potrafi słuchać i rozumieć indywidualne potrzeby każdego klienta. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa dysponuje zespołem specjalistów, którzy wiedzą, jak działać, aby wyciągnąć zadłużone osoby ze spirali zadłużenia. Nie jesteśmy zwykłymi doradcami – jesteśmy pasjonatami, którzy każdego dnia walczą o lepsze jutro dla naszych klientów.

Jednym z najbardziej wymownych przykładów naszej skuteczności jest historia pewnego klienta, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zmagając się z ogromnymi długami, stanął na krawędzi bankructwa. Jednak dzięki współpracy z naszą kancelarią, udało się odwrócić losy na jego korzyść. Po długich negocjacjach i analizie dokumentacji finansowej, nasz zespół przygotował solidną obronę przed sądem. Efektem naszych działań było oddalenie powództwa w części, co dla klienta oznaczało szansę na nowy początek. Mógł odetchnąć z ulgą, wiedząc, że nie wszystko stracone i że z naszą pomocą może stopniowo wychodzić na prostą.

Takie historie to dla nas nie tylko sukcesy zawodowe, ale przede wszystkim potwierdzenie, że pasja i zaangażowanie w to, co robimy, ma realny wpływ na życie ludzi. Doradca finansowy i oddłużanie to nie tylko praca, to misja, której celem jest przywracanie nadziei i dawanie szansy na drugi start bez ciężaru nieuregulowanych zobowiązań.

Doradca finansowy i oddłużanie to Twoja szansa

Doradca finansowy i oddłużanie

Zdajemy sobie sprawę, że za każdym długiem stoją ludzkie historie, często pełne trudnych decyzji i nieprzewidzianych wydarzeń. Dlatego nie oceniamy, nie krytykujemy – działamy. Wspólnie analizujemy Twoją sytuację finansową, szukamy najlepszych rozwiązań i optymalnych ścieżek wyjścia z zadłużenia. Pomagamy w negocjacjach z wierzycielami, reprezentujemy przed sądem, a także doradzamy w kwestiach finansów, aby w przyszłości uniknąć podobnych problemów.

Nie pozwól, aby długi zdominowały Twoje życie. Skontaktuj się z nami i daj sobie szansę na nowy początek. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa to nie tylko grupa ekspertów, to zespół ludzi z pasją, który zrobi wszystko, aby pomóc Ci wyjść z finansowego dołka. Pamiętaj, że zawsze jest wyjście, a doradca finansowy i oddłużanie to klucz do Twojej finansowej niezależności.

Nie czekaj, działaj teraz! Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy dzięki nam odzyskali spokój ducha i finansową stabilność. Twoja przyszłość bez długów zaczyna się tutaj. Zaczyna się w miejscu, gdzie pasja i profesjonalizm idą w parze z realną pomocą.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego to najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa w Polsce.


Czy szybka i niepewna pożyczka dla zadłużonych to dobry pomysł?

Szybka i niepewna pożyczka dla zadłużonych? Zapomnij! To nasze ostrzeżenie przed ryzykownymi rozwiązaniami finansowymi. W obecnych czasach, gdy wiele osób…

Pętla chwilówek i oddłużanie online

Pan Wiktor posiada wiele niezamkniętych pożyczek, które zaciągnął przez Internet. Istotnie dopiero zaczął wychodzenie z długów, ale najważniejsze, że robi…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy i oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget