Ile kosztuje skuteczny adwokat?

25 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Ile kosztuje skuteczny adwokat? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Koszt wynajęcia specjalisty w dziedzinie prawa może być bardzo różny i uzależniony od wielu czynników, takich jak doświadczenie adwokata, rodzaj sprawy, jej skomplikowanie, a także renoma i lokalizacja Kancelarii Prawnej. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej wiemy, ile kosztuje adwokat, który jest w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie i pomagać klientom w skutecznym oddłużaniu.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
2.555,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Ile kosztuje skuteczny adwokat?

Ile kosztuje skuteczny adwokat

Nasi adwokaci to specjaliści z bogatym doświadczeniem w dziedzinie oddłużania, którzy każdego dnia pomagają osobom borykającym się z problemami zadłużenia. Rozumiemy, że sytuacja finansowa naszych klientów jest często skomplikowana, dlatego nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego z nich.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do reprezentowania klientów przed sądem; oferujemy również wsparcie w negocjacjach z wierzycielami, przygotowujemy również wnioski o upadłość finansową oraz doradzamy w kwestiach związanych z optymalizacją zobowiązań finansowych. Edukujemy naszych klientów aby w przyszłości nie wpadli w podobne tarapaty finansowe.

Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc. Przekonaj się ile kosztuje skuteczny adwokat. Już na wstępnym spotkaniu analizujemy sytuację dłużnika, aby móc przedstawić mu najbardziej efektywne ścieżki oddłużenia. Nasi klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie i profesjonalizm ze strony naszych adwokatów.

Kancelaria Oddłużeniowa wygrywa kolejną sprawę w sądzie

Ile kosztuje skuteczny adwokat

Przykładem skuteczności naszych działań jest historia jednej z naszych klientek, która dzięki naszej pomocy cieszy się dzisiaj wolnością finansową. Po dogłębnej analizie sprawy oraz przygotowaniu odpowiedniej strategii prawnej, udało nam się doprowadzić do oddalenia powództwa w całości. To tylko jeden z wielu przypadków, który potwierdza, że z odpowiednim wsparciem prawnym można skutecznie stawić czoła nawet najtrudniejszym problemom finansowym.

Zrozumienie, że każda sprawa jest inna, skłania nas do indywidualnego podejścia do każdego klienta. Stawiamy na transparentność i jasne zasady współpracy. Dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań, informujemy o możliwych kosztach związanych z naszą pomocą prawną. Wierzymy, że uczciwość i otwartość to podstawa skutecznej współpracy.

Na pytanie ile kosztuje skuteczny adwokat? nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ każda sprawa wymaga indywidualnej oceny. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej stawiamy na skuteczność, profesjonalizm i uczciwe podejście do każdego klienta. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz pomocy prawnej, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Pomogliśmy już wielu osobom odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym. Wiemy, że nasze doświadczenie i wiedza mogą być kluczem do rozwiązania Twoich problemów.

Wybór adwokata może mieć znaczący wpływ na przebieg Twojej sprawy

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej zapewniamy, że zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście to cechy, które nas wyróżniają na tle konkurencji. Nie czekaj, zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc Ci odzyskać kontrolę nad Twoją sytuacją finansową. Podejmij pierwszy krok w kierunku odzyskania swojej wolności finansowej – skontaktuj się z nami, a my zadbamy o resztę. Czekamy na Ciebie. Z chęcią Ci pomożemy.


Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym to Twoja szansa na nowe życie bez długów! Czy zmagasz się z ciężarem długów, które wydają…

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów, cieszy nas i naszych Klientów. Niestety nadal zbyt wiele osób pozywanych o zapłatę, rezygnuje z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ile kosztuje skuteczny adwokat

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget