Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych

25 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych to nie sen tylko rzeczywistość. Czy zmagasz się z problemem zadłużenia, który wydaje się być nie do pokonania? Czy myślisz, że wyjście z finansowej opresji jest tylko odległym marzeniem? Pozwól, że rozwieję Twoje wątpliwości! Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych nie jest snem – to realne rozwiązanie Twoich problemów finansowych, dostępne tu i teraz. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami, a przekonasz się, że możesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
2.993,28 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych

Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych

Pozwól, że przytoczę historię naszej klientki, pani Martyny, która tonęła w długach i nie widziała wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Jej życie było ciągłą walką z upartymi wierzycielami, niekończącymi się monitami i rosnącą niepewnością przyszłości. Pani Martyna zdecydowała się na krok, który całkowicie odmienił jej życie – skontaktowała się z nami.

Naszym pierwszym krokiem było złożenie skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty, który wydawał się być nieubłaganym wyrokiem dla naszej klientki. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, udało się osiągnąć to, co dla wielu wydaje się niemożliwe – sąd oddalił powództwo w całości. Tak, dobrze czytasz – w całości!

To zwycięstwo było dla pani Martyny początkiem nowego rozdziału. Oddłużenie nie tylko przywróciło jej spokój ducha, ale również otworzyło drzwi do życia bez ciągłego strachu przed kolejnym pukaniem wierzyciela. Jeśli jej historia brzmi jak coś, o czym Ty także marzysz, pamiętaj: to nie jest miraż, to realna droga, którą możesz przejść razem z nami!

Ale to nie wszystko – nasza oferta nie ogranicza się jedynie do osób prywatnych. Oddłużamy również firmy, które znalazły się w podobnej sytuacji. Wierzymy, że każdy przedsiębiorca zasługuje na drugą szansę i nie powinien być skazany na porażkę z powodu tymczasowych trudności finansowych. Dzięki naszej pomocy wiele firm odzyskało płynność finansową i ponownie zaczęło prosperować na rynku.

Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych to nie tylko usługa – to Twoja szansa na nowe, lepsze życie. Nie pozwól, aby długi dyktowały Ci, jak masz żyć. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz działalność gospodarczą, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami i zacznij działać już dziś! Pamiętaj, że pierwszy krok może być najtrudniejszy, ale jest również krokiem, który przybliża Cię do wolności finansowej.

Nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy

Nie daj się zastraszyć wierzycielom, którzy nie zawsze działają w zgodzie z prawem. Zaufaj specjalistom, którzy pomogą Ci wyjść z długów oraz odzyskać spokój i radość życia. Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych to Twoja szansa na nowy start – skorzystaj z niej.

Pamiętaj, że wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych to nie jest sen. To jest realne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, tak jak zrobiła to nasza klientka, pani Martyna. Zobaczysz, że możesz stanąć twarzą w twarz z problemem zadłużenia i wyjść z niego zwycięsko! Czekamy na Twój kontakt. Razem zmienimy Twoją przyszłość finansową na lepsze! Nie poddawaj się. Wolność finansowa powinna być Twoim celem. Nie zwlekaj tylko działaj! Działaj zanim będzie za późno.


Ile kosztuje skuteczny adwokat?

Ile kosztuje skuteczny adwokat? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Koszt wynajęcia specjalisty w dziedzinie prawa może być bardzo…

Czy Twoje pieniądze na koncie zawsze są bezpieczne?

No właśnie, czy zawsze pieniądze na koncie są bezpieczne? Bez wątpienia w przypadku prezentowanej dzisiaj sprawy z powództwa Alior Banku,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyjątkowe oddłużanie osób fizycznych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget