Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów, cieszy nas i naszych Klientów. Niestety nadal zbyt wiele osób pozywanych o zapłatę, rezygnuje z obrony. Bez wątpienia w przypadku powództwa banku, statystyki są jeszcze gorsze. Jednak Pan Andrzej po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, wydanego na rzecz mBanku, nie pozostał bierny. Istotnie pozwana kwota w wysokości 18.230,11 zł, budziła respekt. Dlatego mężczyzna szybko skontaktował się z naszą kancelaria, gdyż chciał wiedzieć, co powinien zrobić. Oczywiście nasza odpowiedź brzmiała jednoznacznie: „ Został Pan pozwany, należy bronić się przed podniesionym roszczeniem”. Ponieważ doskonale znamy się na takich sprawach, wiemy, że przynoszące rezultaty oddłużenie z kredytów, jest jak najbardziej wykonalne. Z pewnością prezentowana sprawa udowadnia, że z naszą pomocą prawną można obronić się także przed pozwem banku. W rezultacie sędzia oddalił całe powództwo mBanku.

Powód: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 18.230,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów w naszej kancelarii

Kiedy pozywa bank, sprawa jest naprawdę poważna. Bez wątpienia nie mamy zamiaru udawać, że te pozwy można łatwo podważyć. Istotnie, kiedy nasi Klienci zalegają ze spłatą rat w banku, zalecamy ich uregulowanie. Niewątpliwie walka w sądzie z bankiem, jest nieporównywalnie cięższa niż z firmą pożyczkową. W związku z dużym ryzykiem procesowym, należy pilnować płatności względem banku. Bezsprzecznie jednak w chwili otrzymania sądowego nakazu zapłaty, wydanego na rzecz baku, należy stawić czoła wyzwaniu. Oczywiście w żadnym wypadku nie można samemu mierzyć się z przeciwnikiem. Zazwyczaj stawka jest duża, a i dokumenty wniesione do sądy, dobrze przygotowane. W związku z tym, jedynym mądrym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Sąd oddala w całości powództwo mBanku

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa mBanku, prezentujemy przynoszące efekty oddłużanie z kredytów. W wyniku czynności prawnych podjętych przez pełnomocnika naszego Klienta, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia powoda. Roszczenie mBanku upadło w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów

Inna ostatnio wygrana sprawa z mBank:

Przynoszące efekty oddłużanie z kredytów