Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

25 czerwca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym to Twoja szansa na nowe życie bez długów! Czy zmagasz się z ciężarem długów, które wydają się nie do pokonania? Czy każdy dzień przynosi kolejne przypomnienie o zobowiązaniach, które stały się dla Ciebie przeszkodą w realizacji marzeń i planów? Rozumiemy, przez co przechodzisz i mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość: wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym jest dostępna w naszej Kancelarii Oddłużeniowej!

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 
1.860,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

Oddłużanie to nasza pasja! I wierzcie nam, że każdy członek naszego zespołu traktuje to bardzo osobiście. Znamy ból i stres, które niesie ze sobą ciężar niewypłacalności, ale co ważniejsze – wiemy, jak Ci pomóc. Nie jesteś sam w tej walce, a nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza są do Twojej dyspozycji.

W naszej Kancelarii Oddłużeniowej posiadamy ekspertów, którzy są mistrzami w tych dziedzinach. Krok po kroku, razem przejdziemy przez labirynt procedur, aby uwolnić Cię od długów. Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia!

Przykład sukcesu? Jeden z naszych klientów już dawno zapomniał, czym są długi. Kiedyś wydawało mu się, że nie ma wyjścia, że życie w długach to jego nieuniknione przeznaczenie. Jednak dzięki naszej pomocy, sąd oddalił powództwo w całości. Dziś ten klient cieszy się wolnością finansową, a my cieszymy się razem z nim. Jego historia to dowód na to, że z naszą pomocą można zacząć wszystko od nowa.

Nie obrastamy w piórka po wygranych sprawach

Każdy sukces naszych klientów jest dla nas dodatkowym bodźcem do działania. Nie spoczywamy na laurach, bo nasza misja jest jednoznaczna. Dążyć do tego, by każda historia zadłużenia zakończyła się sukcesem. Każda wygrana to dla nas kolejny krok w kierunku utrwalenia pozycji lidera w dziedzinie oddłużania.

Nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne. Rozumiemy, że każda historia jest inna i wymaga osobnego spojrzenia. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej oferujemy pełen pakiet usług prawnych dla zadłużonych, włączając w to doradztwo, reprezentację przed sądami, a także pomoc w negocjacjach z wierzycielami. Jesteśmy przy Tobie na każdym kroku procesu oddłużania, pilnując Twoich interesów i dążąc do tego, abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem finansowym.

Zadłużenie nie musi być końcem świata

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia i skutecznej obrony przed długami, nasza Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa Ci pomóc. Razem możemy zmienić Twoją sytuację i otworzyć drzwi do wolności finansowej.

Nie czekaj, aż długi całkowicie Cię przytłoczą. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij działać na rzecz lepszego jutra. Nasza wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym jest dostępna. Skorzystaj z niej i przekonaj się, że z nami możesz odzyskać finansową niezależność!

Zaufaj profesjonalistom, którzy mają jedno zadanie – uwolnić Cię od długów. Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym w naszej Kancelarii Oddłużeniowej to Twój pierwszy krok do życia bez ciężaru zadłużenia. Dajemy Ci naszą wiedzę, doświadczenie i pełne zaangażowanie, ponieważ Twoja wolność finansowa to nasz cel. Zacznij nowy rozdział bez długów już dziś i ciesz się życiem, na które zasługujesz!


Wyjątkowe skuteczne oddłużanie na przykładzie

Wyjątkowe skuteczne oddłużanie jest możliwe. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc. Problem zadłużenia dotyka wielu osób,…

Konkretny sprzeciw od nakazu zapłaty pozwoli wygrać

W prezentowanej dzisiaj sprawie, konkretny sprzeciw od nakazu zapłaty, oparty na dokumentach dostarczonych przez sąd, pozwolił wygrać ten spór. Chociaż,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wyjątkowa pomoc prawna zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget