Skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści od długów

12 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Podmioty rynku pozabankowego robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak największa rzeszę konsumentów. Niewątpliwie w Internecie znajdziemy mnóstwo ofert pożyczek krótkoterminowych jak i tych na raty. Ze względu na fakt, że można je otrzymać bez przedstawiania zaświadczeń o dochodach, nawet osoba zadłużona może otrzymać tego typu finansowanie. Z pewnością właśnie to wpływa na to, że Klienci tych firm tak szybko wpadają w długi, których nie są w stanie spłacić. Być może kiedyś doczekamy czasów, że tego typu oferty znikną z naszego rynku. Jednaka teraz w naszej Kancelarii trwa zacięta walka i skupiamy się na udzielaniu pomocy tym, którzy mają kłopoty. Bezsprzecznie skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści, którzy tworzą nasz zespół. Chociaż jednocześnie zajmujemy się wieloma sprawami, wiemy jak wszystko zaplanować, aby każdy Klient był bezpieczny. Istotnie podejmując się obrony pozwanego przez Svea Ekonomii Cyprus, bardzo dokładnie zaplanowaliśmy wszystkie czynności. W rezultacie wygraliśmy spór z pozywającym, co potwierdza wyrok oddalający powództwo Svea.

Powód: Svea Ekonomii Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu:
1.346,47 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści z Kancelarii Oddłużeniowej

Skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści

Przede wszystkim naszym celem jest redukcja zadłużeń naszych Klientów. Bez wątpienia cieszy nasz każdy sukces czy to procesowy, odzyskowy czy negocjacyjny. Istotnie wszystko, co pozwala zmniejszać długi, daje nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszej i jeszcze cięższej pracy. Ponieważ skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści z naszej Kancelarii, nie wahaj się i zwróć się do nas po pomoc prawną. Jeszcze bardziej zmobilizuj swoje siły i nie daj się windykacji zapędzić w kozi rób. Bezsprzecznie razem z nami pokonasz demony, które nie dają Ci spokoju ani w dzień ani w nocy. Z pewnością mając u swojego boku najlepszych ekspertów od oddłużania poczujesz się pewniej i przekonasz się, że wyjście z długów jest jak najbardziej możliwe. W związku z tym, przerwij ten ciąg niefortunnych zdarzeń i pozwól sobie pomóc. Czekamy na sygnał od Ciebie i bierzemy się do pracy.

Wielu nie zdaje sobie sprawy z tego, że miedzy innymi pożyczki pozabankowe zawierają w swoich umowach wiele ukrytych kosztów. Oczywiście doskonale wiemy, że nie każdy musi znać się na bakowości czy finansach i nie zdaje sobie sprawy, na co się zgadza. Dlatego właśnie jest nasza Kancelaria Oddłużeniowa, która wspiera osoby zadłużone i pomaga im pozbywać się długów. Istotnie u nas skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści z pierwszej ligi, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dlatego też mamy tak wielu zadowolonych Klientów, którzy dzięki nam mogą zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Oczywiście ze swojej strony wkładamy całą naszą wiedzę i umiejętności w każda wykonywaną czynność i dążymy do tego, aby każdy wyzerował dług. Jesteśmy też bardzo dumni z naszych Klientów, którzy tak dzielnie przechodzą ten trudny proces.

Zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z finansowania zewnętrznego, prze analizuj wszystkie za i przeciw. Przede wszystkim w tym miejscu mamy na myśli te zobowiązania, które chcemy zaciągnąć na jakieś mniejsze wydatki, typu wyjazd na wakacje. Bezsprzecznie większość naszych Klientów zadłużyła się zaciągając liczne pożyczki na wydatki, których mogli uniknąć. Ponieważ dopadły ich długi, które nie pozwalały normalnie funkcjonować, podjęli decyzję o nawiązaniu z nami współpracy. W naszej Kancelarii skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści, otrzymują pomoc, jakiej potrzebują. Istotnie nie muszą martwić się sprzeciwami od nakazów zapłaty czy innymi pismami procesowymi. To i jeszcze więcej pozostaje w naszej gestii, ponieważ dbamy, aby cały proces oddłużania przebiegał jak najkorzystniej dla Klientów.

Svea Ekonomi Cyprus

Svea Ekonomii Cyprus to jeden z podmiotów mający siedzibę poza granicami Polski, który zajmuje się skupowaniem wierzytelności. Istotnie już wiele razy spotykaliśmy się w sądzie i bilans wygranych spraw, zdecydowanie wychodzi na naszą korzyść. Także w tej sprawie skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści z naszej Kancelarii i wykazują niezasadność dochodzonego roszczenia. W rezultacie wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, podnieśliśmy argumenty podważające całe powództwo. Finalnie Svea Ekonomi Cyprus przegrało proces o zapłatę.


Uprawomocnienie orzeczenia sądowego to początek nowego

Uprawomocnienie orzeczenia sądowego brzmi zapewne dość konkretnie i groźnie ale nie ma zupełnie co się martwić i przejmować. Przekonała się o tym nasza klientka pani Katarzyna, która niedawno przeżyła trudne chwile związane z…

Profesjonalne oddłużanie z chwilówek

Działamy nieustannie i pomagamy zadłużonym osobom, wychodzić z długów. Bez wątpienia profesjonalne oddłużanie z chwilówek jest tym, czym się zajmujemy. Oczywiście pozwany przez Alektum Capital o zapłatę 16.242,20 zł, to specjalistom z…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget