Profesjonalne oddłużanie z chwilówek

Działamy nieustannie i pomagamy zadłużonym osobom, wychodzić z długów. Bez wątpienia profesjonalne oddłużanie z chwilówek jest tym, czym się zajmujemy. Oczywiście pozwany przez Alektum Capital o zapłatę 16.242,20 zł, to specjalistom z Portalu Dłużnika, zlecił poprowadzenie obrony w tej sprawie.  Ponieważ sąd rejonowy uznał roszczenie wierzyciela wtórnego za zasadne, nasz Klient miał chwilę zwątpienia w skuteczność dalszej walki. Z pewnością rozmowa z naszym mecenasem sprawiła, że jednak zdecydował o dalszych działaniach, czyli wniesieniu apelacji. Przede wszystkim po analizie uzasadnienia wiedzieliśmy, że naprawdę mamy podstawy, aby zaskarżyć niekorzystne orzeczenie.   Niewątpliwie wniesienie w imieniu Pana Tadeusza apelacji, było właściwym ruchem. Potwierdza to wyrok wydany przez sąd II instancji, który w całości oddala powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 16.242,20 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Profesjonalne oddłużanie z chwilówek. Dlaczego warto bronić się przed pozwami o zapłatę?

Dla całego zespołu naszej kancelarii oddłużeniowej odpowiedź na powyższe pytanie jest oczywista. Niewątpliwie obrona przed pozwami o zapłatę pozwala na skuteczne zmniejszanie zadłużenia. Oczywiście profesjonalne oddłużanie z chwilówek możliwe jest wówczas, kiedy zadłużona osoba współpracuje z mecenasi z Portalu Dłużnika. Z pewnością ich przemyślane działania sprawią, że plan wychodzenia z długów zostanie idealnie dopasowany do konkretnego Klienta. Z pewnością trzeba liczyć się z tym, że w trakcie czynności procesowych mogą zaistnieć nieprzewidziane okoliczności. Istotnie dzieje się i tak, ponieważ nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Jednak nie straszne nam tego typu zdarzenia, gdyż wiemy, co a każdej sytuacji należy robić. Dlatego też nasi Klienci mogą czuć się bezpieczni, wiedząc, że zawsze zrobimy wszystko, aby im pomóc.

Klient wygrywa w apelacji z Alektum

Kiedy w sądzie rejonowym zapadł niekorzystny wyrok, analiza uzasadnienie wyroku, pokazała błędy popełnione podczas orzekania. Oczywiście bez wahania zasugerowaliśmy, że wniesienie apelacji, będzie korzystne dla naszego Klienta. Zaskarżyliśmy wyrok i wygraliśmy w sądzie II instancji.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Profesjonalne oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Profesjonalne oddłużanie z chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy