Uprawomocnienie orzeczenia sądowego to początek nowego

11 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Uprawomocnienie orzeczenia sądowego brzmi zapewne dość konkretnie i groźnie ale nie ma zupełnie co się martwić i przejmować. Przekonała się o tym nasza klientka pani Katarzyna, która niedawno przeżyła trudne chwile związane z postępowaniem sądowym. Jej historia może być inspiracją dla wielu osób znajdujących się w podobnej sytuacji. Zobaczcie sami.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. k.
Wartość przedmiotu sporu:
13.202,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu.

Sprawa, która dotknęła panią Katarzynę, dotyczyła konfliktu z wierzycielem. Jak wiadomo, spory z wierzycielami mogą być źródłem wielkiego stresu i niepewności. Nasza klientka jednak nie poddała się i postanowiła walczyć o swoje prawa. W efekcie sprawy, Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości, co było dla niej ogromnym zwycięstwem.

Wierzyciel Smart AI, który przegrał sprawę, miał możliwość złożenia apelacji do Sądu Okręgowego. Jest to kolejny etap postępowania, który może odwrócić losy rozprawy. Jednak w przypadku pani Katarzyny tak się nie stało. Wierzyciel po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroki nie złożył apelacji w wyznaczonym terminie, co oznaczało, że nastąpiło uprawomocnienie orzeczenia sądowego.

Uprawomocnienie orzeczenia sądowego kończy sprawę

Jest to etap, na który czekają wszyscy uczestnicy procesu – zwłaszcza Ci, którzy wygrali sprawę w Sądzie I Instancji. Dla pani Katarzyny był to czas wielkiej ulgi i szczęścia. Od momentu uprawomocnienia wyroku wierzyciel nie mógł już nic zrobić, aby zmienić wynik sprawy. Warto zaznaczyć, że uprawomocnienie orzeczenia sądowego nie zawsze musi być kojarzone z negatywnymi emocjami. Choć często bywa końcem długiej i wyczerpującej batalii sądowej, dla wielu osób jest to również moment, w którym mogą odetchnąć z ulgą i zacząć nowy rozdział w życiu bez ciążącego nad nimi problemu prawnego.

Pani Katarzyna, dzięki determinacji i wsparciu profesjonalnych prawników, mogła cieszyć się zakończeniem sprawy na swoją korzyść. Jej przypadek pokazuje, że nawet w obliczu trudności prawnych, nie należy tracić nadziei. Uprawomocnienie orzeczenia sądowego może być zwieńczeniem sukcesu, a nie dramatem.

Warto pamiętać, że każda sprawa sądowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Profesjonalna pomoc prawna jest nieoceniona w momencie, gdy musimy stawić czoła wyzwaniom w sądzie. Dzięki temu nawet najbardziej skomplikowane procesy mogą zakończyć się pomyślnie dla naszych klientów.

Pani Katarzyna, po uprawomocnieniu wyroku, może teraz skupić się na swoim życiu osobistym i zawodowym bez obaw o dalsze działania prawne. Jej przypadek jest dowodem na to, że z odpowiednim podejściem i wsparciem, nawet najtrudniejsze sprawy sądowe mogą mieć szczęśliwe zakończenie.

Wyrok sądu w kolejnej sprawie o zapłatę

Podsumowując, uprawomocnienie wyroku to istotny moment w postępowaniu sądowym, który może przynieść ulgę i satysfakcję. Nie jest to koniec świata, a często początek nowego, lepszego etapu w życiu. Pani Katarzyna oraz inni nasi klienci, którzy doświadczyli uprawomocnienia wyroku na swoją korzyść, są tego najlepszym przykładem.

Zanim się załamiesz i zaczniesz dopisywać sobie scenariusze, skontaktuj się z naszą Kancelarią Oddłużeniową. Masz wątpliwości lub czegoś nie rozumiesz, również możesz się do nas zwrócić po pomoc.

Oddłużanie to nasza misja, pasja oraz codzienność. Nie ma rzeczy i tematów, które mogłyby nas zaskoczyć. Staramy się zawsze pomóc klientom i wyprosotwać ich wszystkie sprawy finansowe najlepiej, jak tylko potrafimy. Robimy wszystko aby klienci mogli cieszyć się życiem.


Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego

Wielu zadłużonych szuka skutecznych sposobów, które pozwolą im wyjść z długów. Niewątpliwie jedni wybierają dobrze, a inni niestety jeszcze bardziej zwiększają swoje zadłużenia. Antywindykacja i umorzenie postępowania windykacyjnego pod okiem specjalistów z…

Fachowa pomoc w oddłużaniu

Fachowa pomoc w oddłużaniu to taka, której udzielną zadłużonym wyspecjalizowani w tej dziedzinie mecenasi. Bez wątpienia właśnie o taką chodziło pozwanej o zapłatę przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Daniela nie miała…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uprawomocnienie orzeczenia sądowego

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget