Ratalna pożyczka dla zadłużonych to błąd

12 marca 2024 przez  - Portal Dłużnika

Nie łudź się, że kiedy siedzisz w długach po uszy, jakiekolwiek nowe zobowiązanie pomoże cokolwiek zmienić na lepsze. Istotnie stanie się wręcz przeciwnie, ponieważ tylko powiększysz swój dług. Bezsprzecznie ratalna pożyczka dla zadłużonych dostępna online, to poważny błąd. Przede wszystkim nie sugeruj się tym, że za miesiąc nie będziesz musiał spłacać całego finansowania, tak jak ma to miejsce w przypadku chwilówek. Bez wątpienia Twoja płynność finansowa już nie istnieje i każde nowe obciążenie to kolejny krok do samozagłady. Oczywiście możesz to wszystko zatrzymać, ale musisz podjąć decyzję o oddłużaniu z profesjonalną pomocą prawną. Niewątpliwie przy dużych długach, które już trafiają do sądu nie możesz ryzykować. Tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści z naszej Kancelarii Oddłużeniowej, mogą skutecznie pomóc. W przeciwieństwie do innych nie boimy się prowadzenia naprawdę trudny i złożonych spraw. Przekonała się o tym nasza Klientka, którą tym razem reprezentowaliśmy w sporze z Efficenter. W rezultacie sąd oddalił całe powództwo pozywającego.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.700,44 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Ratalna pożyczka dla zadłużonych to błąd

Niestety osoby, które mają problemy z wypłacalnością, nie skupiają się redukcji już istniejących długów. Istotnie desperacko szukają kolejnych finansowań i łudzą się, że dzięki nim zapanują nad sytuacją. W związku z tym, wielu uważa, że ratalna pożyczka dla zadłużonych to najlepszy i bezpieczny sposób na ich kłopoty. Niewątpliwie, gdy nadchodzi termin spłaty pierwszej raty, dociera do nich, że znowu popełnili błąd. Po prostu nie mają pieniędzy, aby zrealizować płatność. Oczywiście dla na nas nie jest to żadnym zaskoczeniem, bo jak ktoś, kto nie ma środków i jest zadłużony, nagle znajdzie kasę na spłatę nowej pożyczki. Bezsprzecznie w przypadku zadłużenia, nawet niewielkie nowe obciążenie stanowi barierę nie do przeskoczenia. Dlatego unikaj takiego postępowania i zwróć się po pomoc prawną do mecenasów z naszej Kancelarii Oddłużeniowej.

Ratalna pożyczka dla zadłużonych

Z naszym doświadczeniem w oddłużaniu, w zasadzie po krótkiej rozmowie z dłużnikiem, jesteśmy w stanie stwierdzić, z czym przyjdzie się nam mierzyć. Istotnie wiemy, że spłacanie jednej pożyczki drugą, dokonywanie przedłużeń czy refinansowań nie może doprowadzić do niczego dobrego. Z pewnością nie chodzi tutaj tylko o krótkoterminowe zobowiązania, ale także ratalna pożyczka dla zadłużonych nie jest sposobem na wyjście z długów. Godnym uwago jest fakt, że tylko definitywne zaprzestanie zadłużania się, może zahamować postępujące zadłużanie. Bez wątpienia trwanie w przekonaniu, że sami sobie poradzimy bez pomocy specjalistów od oddłużania, może doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Dlatego nie brnijcie Państwo w coraz większe długi, tylko na początek skorzystajcie z naszej konsultacji prawnej. Ponieważ ona do niczego Was nie zobowiązuje, ale pokaże, jak we właściwy sposób należy podejść do problemów z długami.

Podczas pierwszej rozmowy z zadłużonym zachęcamy, aby ten przesłał do nas dokumenty związane z jego długami. Oczywiście po ich otrzymaniu, dokonujemy darmowej analizy i potem możemy powiedzieć, jak widzimy dalsze postępowanie. Z pewnością zalecimy, aby pod żadnym pozorem już nie zaciągać nowych zobowiązań. Niewątpliwie tłumaczymy, że także żadna ratalna pożyczka dla zadłużonych nie wchodzi w grę. Po prosu zero jakichkolwiek nowych długów i skupiamy się na redukcji już tych istniejących. Przede wszystkim najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby bronić się przez pozwami o zapłatę, a tam, gdzie jest to zasadne, podjąć negocjacje z wierzycielami. Oczywiście celem wszystkim podejmowanych przez nas czynności jest redukcja długu Klienta i nie dopuszczenie do egzekucji komorniczej.

Ratalna pożyczka dla zadłużonych zostaje sprzedana do Efficenter

W przypadku naszej Klientki prowadzimy kompleksowe oddłużania i już widzimy pozytywne efekty naszej pracy. Ponieważ zaciągnięta przez nią ratalna pożyczka dla zadłużonych została zbyta na drodze cesji do Efficenter, wierzyciel wtórny wniósł do sądu pozew o zapłatę. Oczywiście po otrzymaniu dokumentów poddaliśmy je szczegółowej analizie i ustaliliśmy linię obrony. Ze względu na fakt, że nasze argumenty były po prostu nie do podważenie przez powoda, wygraliśmy ten spór. W rezultacie sędzia wydał wyrok, którym oddalił całe powództwo Efficenter.


Skuteczne oddłużanie prowadzą specjaliści od długów

Podmioty rynku pozabankowego robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak największa rzeszę konsumentów. Niewątpliwie w Internecie znajdziemy mnóstwo ofert pożyczek krótkoterminowych jak i tych na raty. Ze względu na fakt, że można…

Profesjonalne oddłużanie osób fizycznych

Kiedy odbierzesz nakaz zapłaty wydany przez sąd, skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Bez wątpienia profesjonalne oddłużanie osób fizycznych, w którym się specjalizujemy, będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Z pewnością o naszej…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Ratalna pożyczka dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget