Pętla zadłużenia to problem. Pomożemy go rozwiązać

Kiedy zadłużony próbuje sam radzić sobie z problemem, najczęściej podejmuje jedną błędną decyzję za drugą. Bezsprzecznie pętla zadłużenia to problem, który sprowadził Pana Jerzego do naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie, gdy sąd zaczął doręczać mężczyźnie nakazy zapłaty zrozumiał, że musi w końcu skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej. W związku z tym, chcąc wychodzić z długów i uniknąć spotkania z komornikiem, nawiązał współpracę z Portalem Dłużnika. Bez wątpienia była to przełomowa decyzja, dzięki, której redukuje zadłużenie. Z pewnością także skuteczna obrona w sprawie z powództwa Profi Credit, wpłynęła na zmniejszenie całościowego długu. Niewątpliwie udzielona pomoc prawna spełniła swoje zadania. A polegało ono na wykazaniu niezasadności powództwa firmy pożyczkowej. W rezultacie sad oddalił w całości roszczenie Profi Credit.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 9.452,87 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla zadłużenia to problem, z którym sam sobie nie poradzisz. Pomożemy się z niej wyplątać

Mówi się, że czas leczy rany, ale niestety w przypadku długów te słowa nie znajdują odniesienia. Niewątpliwie sam czas bez podjęcia odpowiednich kroków sprawi, że zadłużenie będzie nieustannie rosło. Bezsprzecznie pętla zadłużenia to problem, z którym sam sobie nie poradzisz. Oczywiście czekanie na cud, niestety nie skończy się dobrze. A przecież nikt z nas nie chce, aby w jego życiu pojawił się komornik. Dlatego skończ z pożyczaniem pieniędzy i zacznij myśleć poważnie o oddłużaniu. Istotnie jak wiemy od naszych Klientów, najczęściej kolejnym krokiem jest kontakt z naszą kancelarią. W przeciwieństwie do tych, którzy nic nie robią, Klienci Portalu Dłużnika po prostu wychodzą z długów. Specjalizujemy się w oddłużaniu i podejmujemy się prowadzenia najtrudniejszych spraw.

Wnosimy zarzuty i wygrywamy proces z Profi Credit

Pamiętaj, że wierzyciel nie zawsze odchodzi zapłaty należnych mu pieniędzy. Z pewnością pokazuje to wyrok, jak wydał sąd w sprawie z powództwa Profi Credit. Bronimy Klienta i roszczenie firmy pożyczkowej upada w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla zadłużenia to problem

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Pętla zadłużenia to problem