Sądowe postępowanie nakazowe i wygrana z Profi Credit

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Profi Credit, reprezentowaliśmy Pana Jakuba w sporze z firmą pożyczkową. Bez wątpienia w tym przypadku sądowe postępowanie nakazowe niosło za sobą także inne niebezpieczeństwa. Z pewnością bardzo dobrze, że pozwany zaraz po odebraniu nakazu zapłaty, zwrócił się do nas po pomoc. Oczywiście mogliśmy na spokojnie przygotować linię obrony i jednocześnie zabezpieczyć go przed konsekwencjami, jakie niesie za sobą nakaz wydany w postępowaniu nakazowym z weksla. Istotnie oprócz wniesienia zarzutów, dołączyliśmy także wniosek o wstrzymanie wykonania tegoż nakazu. W związku z tym, Klientowi już nic nie zagrażało i mogliśmy spokojnie czekać na rozstrzygniecie sprawy. W rezultacie powództwo Profi Credit zostało oddalone w całości.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.451,65 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sądowe postępowanie nakazowe wiąże się z wieloma zagrożeniami dla pozwanego

To, jaki zostanie wydany nakaz zapłaty, zależy od pozwu wniesionego przez powoda. Z pewnością najczęściej są to nakazy wydawane w postępowaniu upominawczym, od których wnosi się sprzeciw. Niewątpliwie w niektórych sprawach na przykład, gdzie podstawą jest weksel, zostaje zainicjowane sądowe postępowanie nakazowe. Bezsprzecznie ten rodzaj orzeczenia wydanego przez sąd, może posłużyć wierzycielowi do podjęcia zabezpieczania roszczenia. Oczywiście ta czynność, zgodnie z prawem, zostaje podjęta jeszcze zanim zostanie wydany wyrok. W związku z tym, doświadczony w oddłużaniu mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej wie, że można temu zapobiec. Dlatego w imieniu pozwanego wnosi do sądu stosowny wniosek, który po uwzględnieniu przez sąd, zabezpiecza interesy Klienta. W przeciwieństwie do niedoświadczonych kancelarii, my doskonale wiemy, jakie czynności należy podjąć. Bezsprzecznie nasz wiedza i umiejętności pozwalają pozywanym na wygrywanie spraw, które trafiają do sądów.

Sąd oddala powództwo Profi Credit

I tym razem sądowe postępowanie nakazowe z powództwa Profi Credit, zakończyło się naszym zwycięstwem. Z pewnością Pan Jakub wiedział, że zrobimy wszystko, aby mu skutecznie pomóc. Roszczenie Profi Credit upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sądowe postępowanie nakazowe

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Sądowe postępowanie nakazowe

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy