Specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych

Alektum Capital to szwajcarska firma, która od jakiego czasu aktywnie działa na rynku obrotu wierzytelnościami. Istotnie także w prezentowanej sprawie, ten podmiot był stroną dochodzącą zapłaty. Bezsprzecznie specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych w naszej kancelarii, pozwoliło Pani Pauli obronić się przed podniesionym roszczeniem. W związku z tym, kiedy tylko otrzymaliśmy dokumenty, poddaliśmy je analizie. Oczywiście ta czynność pozwoliła na ustalenie strategii działania, Przede wszystkim dzięki wyłapanym brakom pozwu, mogliśmy podnieść trafne argumenty, przemawiające na korzyść pozwanej. Bez wątpienia wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, opierał się na merytorycznie uzasadnionych zarzutach. Chociaż powód uparcie twierdził, że dochodzone 6.192,96 zł jest mu należne, my podważyliśmy zasadność tego stanowiska. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 6.192,96 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych z Portalem Dłużnika, kończy się sukcesem

Pamiętaj, że samo myślenie o tym, jak możesz wyjść z długów, niestety niczego nie zmieni. Bez wątpienia jednak, od czegoś trzeba zacząć i zastanawianie się to dobry kierunek. Niewątpliwie za tym powinny pójść czyny, czyli konkretne działania, dzięki którym Twoje zadłużenie będzie się zmniejszało. Bezsprzecznie specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych z naszą kancelarią Portal Dłużnika, musi zakończyć się sukcesem. Dlatego pamiętaj, że to Ty, jako osoba zadłużona, masz wpływ na to, co stanie się dalej. To, że wpadłeś w długi wcale nie oznacza, ze nie możesz z nich wyjść. Istotnie nadal możesz kontrolować, co dzieje się w Twoim życiu i podejmować właściwe kroki. W związku z tym, zapraszamy do naszej kancelarii oddłużeniowej, gdzie skutecznie pomożemy Ci wyjść z długów.

Bronimy i sąd oddala powództwo Alektum Capital

Kolejna zadowolona z naszej pracy Klientka, którą obroniliśmy przed powództwem Alektum Capital. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd wydał wyrom oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Specjalistyczne oddłużanie firm i osób fizycznych