• Home
  • Aktualności
  • Szybka pożyczka dla zadłużonych online to droga w nowe długi

Szybka pożyczka dla zadłużonych online to droga w nowe długi

Dłużniku, złap byka za rogi i w końcu staw czoło problemowi. Niewątpliwie szybka pożyczka dla zadłużonych online nie pomoże Ci wyjść z długów. Bez wątpienia oddłużanie nie polega na zaciąganiu kolejnych pożyczek, ale na redukcji posiadanego już zadłużenia. Istotnie nasz Klient na własnej skórze przekonał się, czym kończy się właśnie takie pożyczanie. W rezultacie i tak jego niezamknięte zobowiązania, zaczęły trafiać do sądu. Chociaż Skyline Associetes uzyskało nawet sądowy nakaz zapłaty, sprawa i tak zakończyła się na jego korzyść. Oczywiście zasługa w tym naszego mecenasa, który reprezentował mężczyznę w tym sporze. W wyniku podjętych czynności prawnych zapadł wyrok oddalający. Roszczenie Skyline Associetes upadło w całości.

Powód: Skyline Associetes Inc.
Wartość przedmiotu sporu: 17.527,13 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Szybka pożyczka dla zadłużonych online nie zapewni powodzenia w oddłużaniu

Zatrzymaj się! Niewątpliwie wystarczy już tych błędnych decyzji, które spowodowały, że wpadłeś w długi, Z pewnością także żadna szybka pożyczka dla zadłużonych online, nie pomoże Ci uporać się z powstałym zadłużeniem. Bez wątpienia musisz zmienić sposób myślenia i skończyć z zaciąganiem kolejnych zobowiązań. Istotnie chyba sam już widzisz, że to droga donikąd, a raczej do coraz większych długów. Przede wszystkim przestać sam się oszukiwać, że panujesz nad sytuacją, gdyż ona już od dawna jest poza Twoją kontrolą. W związku z tym, potrzebujesz specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Godnym uwago jest fakt, że musisz posiadać wsparcie, które nie tylko będzie polegało na udzieleniu samej porady. Kiedy sprawy zaczną trafiać do sądu, musisz bronić się, aby uniknąć egzekucji komorniczej. Bezsprzecznie to wszystko znajdziesz w naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika.

Bronimy i sąd oddala powództwo Skyline Associates

Ważne jest, że Pan Przemek zdecydował się na przekazanie nam sprawy z powództwa Skyline Associetes. Istotnie dzięki temu mógł liczyć na pełen profesjonalizm w oddłużaniu procesowym. Sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Szybka pożyczka dla zadłużonych online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Skyline:

Szybka pożyczka dla zadłużonych online