Czy Kruk oddłużanie ma sens?

Kruk oddłużanie, temat, który nie śpi. Możemy śmiało stwierdzić, że podpisując ugodę z Kruk na oddłużanie ściągniemy na siebie lawinę problemów. Ich ugody są skonstruowane tylko w taki sposób aby uprzykrzyć życie dłużnikowi. Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że korzystając z ich pseudo oddłużania ściągamy na siebie większe problemy. Spłacamy im nienależne długi. Dla nich liczą się tylko pieniądze a nie Klient. Wiemy, że brzmi to strasznie ale niestety to prawda. Wystarczy zwrócić uwagę na to, ile wygrywamy spraw w Sądach z Kruk. Kruk oddłużanie to stan umysłu. To nic dobrego. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jaka jest różnica pomiędzy długami należnymi a długami nienależnymi? Jeśli nie, to warto przemyśleć sobie ten temat zanim podpiszecie jakąkolwiek ugodę z Kruk czy inną firmą windykacyjną.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 524,07 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Portal Dłużnika wygrywa sprawy z Kruk w Sądach

Sądy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jak niewiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. Zresztą wszyscy doskonale o tym wiemy. Mamy bardzo dużo Klientów, którzy nie podpisali ugody z Krukiem. Mamy też takich, którzy wyzywali ich. Tak! Dłużnicy różnie reagują na różne sprawy. Sporo z nich traci swoją cierpliwość i wyżywa się na wierzycielach. Nie ma co się dziwić. Mało kto jest w stanie nie krzyczeć odbierając kolejny telefon od firmy windykacyjnej. Przecież z nimi można oszaleć! Niedługo zacznę brać jakieś leki na uspokojenie! Takie wejście miała do nas Klientka, która nękana była przez Kruk. W pewnym momencie zaczęła się sama śmiać z tego, co powiedziała ale kobieta była kłębkiem nerwów. Powiedziała, że Kruk oddłużanie to ściema i że absolutnie oddłużania to w żaden sposób nie przypomina. Przyznała się, że odebrała parę telefonów od nich i wyzwała ich od skończonych drani i oszustów. Nie zdziwiliśmy się bo miała rację w tym, co mówiła.

Kruk oddłużanie

Przekazała nam dokumentację. Poprosiła abyśmy godnie ją reprezentowali w postępowaniu sądowym i trzymała za nas kciuki.

Złożyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, który odebrała. Czekaliśmy na decyzję Sądu ale wiedzieliśmy, że sprawę wygramy, ponieważ Kruk w Sądach przegrywa coraz więcej spraw. Żaden normalny Sąd nie pozwoli na to aby Klient spłacał długi nienależne. W przypadku tej Klientki Sąd w ogóle w całości oddalił powództwo. Oczywiście Kruk mógł składać apelację do Sądu II Instancji, czyli Sądu Okręgowego ale tego nie zrobili bo nie mieli żadnych szans na to aby wygrać z nami sprawę. Nie mieli żadnych argumentów!

Kruk oddłużanie nie istnieje! Ostrzegamy zawsze Klientów zanim w ogóle podpiszą jakąkolwiek ugodę! Nie wierzcie w miłe słowa i super opiekę. Kruk oddłużanie to tylko powiększenie długu!


Zobacz: Kto ma udowodnić istnienie długu?
Zobacz też: Proces ze Skuteczne Windykacje zakończony ograniczeniem powództwa

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kruk oddłużanie

Inna wygrana z Prokura:

Kruk oddłużanie