Wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Z pewnością Pan Mariusz wyciągnął wnioski z tego, co się stało. Istotnie nieprzemyślane pożyczanie i niekontrolowane wydawanie pieniędzy, doprowadziło do powstania spirali zadłużenia. W związku z tym, mężczyzna wpadł w duże długi i wierzyciele zaczęli wnosić do sądu pozwy o zapłatę. Bez wątpienia szczęściem w nieszczęściu było to, że zdecydował się właśnie nam przekazać swoje oddłużanie. Dlatego działamy w jego imieniu, broniąc go także przed roszczeniem VPF IIII NSFIZ. Przede wszystkim w tej sprawie podważyliśmy zasadność całego powództwa. W rezultacie sąd uwzględnił nasze argumenty i oddalił w całości powództw funduszu sekurytyzacyjnego. Wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, niebawem zakończy się pełnym oddłużeniem.

Powód: VPF III NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 13.868,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych w Portalu Dłużnika, pozwoli zapomnieć o długach

Coraz więcej Polaków wpada w pułapkę długów. Z pewnością część z nich sama funduje sobie tego typu problemy, bezrefleksyjnie zaciągając w sieci liczne pożyczki. Bez wątpienia są także i takie osoby, których to sytuacja życiowa zmusiła do sięgania po finansowania zewnętrzne. Z pewnością działając na rzecz naszych Klientów, nigdy ich nie oceniamy, z jakiego powodu powstało ich zadłużenie. Bezsprzecznie prowadzone przez nas, wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, pomaga wszystkim wrócić do finansowej równowagi. Godnym uwagi jest fakt, że należy pamiętać o tym, że podmioty rynku pozabankowego, udzielają pożyczek osobom bez zdolności kredytowej. W związku z tym, można bardzo szybko pogorszyć swoją sytuację. Niewątpliwie łatwy dostęp do oferowanych w ten sposób pieniędzy to wielki problem, ponieważ większość konsumentów nie zdaje sobie sprawy z ryzyka. W związku z tym, liczni wpadają w długi, a potem przez lata muszą się oddłużać.

Bronimy i sąd oddala powództwo VPF III NSFIZ

Skutecznie pomogliśmy naszemu Klientowi, broniąc przed roszczeniem VPF. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, uzyskaliśmy wyrok, oddalający w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z VPF III NZSFIZ:

Wprawne oddłużanie z pożyczek pozabankowych