• Home
  • Aktualności
  • Proces ze Skuteczne Windykacje zakończony ograniczeniem powództwa

Proces ze Skuteczne Windykacje zakończony ograniczeniem powództwa

Proces ze Skuteczne Windykacje o zapłatę 5.700,00 zł zakończył się dla Pani Anny najlepiej jak było to możliwe. Bez wątpienia, ten podmiot wtórny należy do tych, którzy solidnie przygotowują swoje powództwa. Oczywiście w żadnym przypadku nie należy bać się tych sporów, ale trudniej jest wywalczyć oddalania w całości. Podczas gdy inni popełniają szkolne błędy, takowych raczej nie widuje się w przypadku tego podmiotu. W prezentowanej dziś sprawie sąd oddalił wszystkie nienależne powodowi opłaty, zmniejszając roszczenie o 2.000,00 zł.

Powód: Skuteczne Windykacje M. Walencik i Wspólnicy Sp.j.
Wartość przedmiotu sporu: 5.700,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Dopłata 3.700,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Chcesz osiągnąć sukces w oddłużaniu? Działaj rozważnie

Zapamiętaj, że warunkiem osiągnięcia sukcesu w oddłużaniu, będzie posiadanie pełnomocnika zawodowego, który specjalizuje się w sprawach o długi. W związku z tym, żaden przypadkowy mecenas nie będzie w stanie udzielić właściwej porady, a o obronie w sądzie nawet nie wspominamy. Choć może być rewelacyjny w innych sprawach, to wcale nie oznacza, że zna się na oddłużaniu.

Jeżeli wpadłeś w długi i postanowiłeś z nich wyjść, działaj rozważnie przy wyborze pomocy prawnej. Dlatego w tym miejscu zalecamy rozwagę i przemyślane decyzje. Bowiem tylko takie uchronią Cię przed dodatkowymi kłopotami i utratą wiary w możliwość wyjścia z długów.

Proces ze Skuteczne Windykacje kończy się wyrokiem ograniczającym powództwo

Pani Anna już przekonała się w kilku sprawach o zapłatę, że z profesjonalną pomoc prawną można skutecznie wychodzić z długów. Tym razem proces ze Skuteczne Windykacje kończy się wyrokiem sądu, który ogranicza powództwo wierzyciela wtórnego. Poniżej prezentujemy ten wyrok i serdecznie zapraszamy na Portal Dłużnika! Każdego dnia prezentujemy wygrane sprawy z powództwa najróżniejszych podmiotów finansowych.

Więcej wygranych spraw z Skuteczne Windykacje znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=skuteczne+windykacje&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Proces ze Skuteczne Windykacje

Proces ze Skuteczne Windykacje