Wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu

Pani Nikola została pozwana przez RK Recovery o zapłatę 2.644,57 zł. niewątpliwie kobieta była zagubiona i nie widziała, co teraz powinna zrobić. Istotnie sąd prawidłowo doręczył jej nakaz zapłaty i termin na wniesienie sprzeciwu nieubłaganie się kurczył. W związku z tym, tylko wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu, mogła tutaj zadziałać na jej korzyść. Dlatego skontaktowała się właśnie z naszą kancelarią, ponieważ widziała, ze specjalizujemy się w tego typu sprawach. Oczywiście na początku dokonaliśmy darmowej analizy dokumentów, a potem podpisaliśmy umowę. Z pewnością udzielone pełnomocnictwo, pozwolił na reprezentację Klientki przed sądem. W związku z tym, jako pełnoprawni pełnomocnicy, skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie sędzia uznał nasze stanowisko za zasadne i oddalił w całości powództwo RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 2.644,57 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu, pomoże Ci wyjść z długów

Dla mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej, nakaz zapłaty doręczony pozwanemu przez sąd oznacza, że nadszedł czas, abyśmy włączyli się do sprawy. Z pewnością profesjonalna i wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu, której udzielmy Klientom, pozwala im wychodzić z długów. Bezsprzecznie podejmowane przez nas działania, mają na celu obronę przed podniesionym roszczeniem. A to, że te roszczenia bardzo często dochodzone są niezasadnie, przemawia za tym, że trzeba się bronić. Bez wątpienia należy działać mądrze, czyli wspierać się mecenasami, którzy mają doświadczenie w sprawach związanych z długami. Oczywiście tylko takich znajdziecie Państwo w naszym Portali Dłużnika. Dlatego śmiało kontaktujcie się z naszą kancelarią i dowiedzcie się, co możemy dla Was zrobić.

Oddłużamy procesowo w sprawie z RK Recovery

Radca prawny reprezentujący RK Recovery, musiał uznać wyższość argumentów podniesionych przez mecenasa z naszej kancelarii. W związku z tym, mogło zapaść tylko jedno rozstrzygnięcie tego sporu. Sędzia zważył stanowiska stron i oddalił w całości powództwo RK Recovery.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

wiarygodna pomoc prawna w oddłużaniu