Wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Jeżeli tak jak Pani Alinie zależy Ci na solidnej pomocy prawnej, skontaktuj się z naszym Portalem Dłużnika. Bez wątpienia specjalistyczna i wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, znajduje się na ul Wydawniczej 17A. Oczywiście jest to adres naszej siedziby, ale jeżeli mieszkasz daleko, wcale nie musisz nas osobiście odwiedzać. Istotnie możesz oddłużać się online, tak jak to robi nasza Klientka, która została pozwana przez Smart AI. Wierzyciel wtórny dochodził zapłaty 2.395,00 zł. Niewątpliwie po dokładnej analizie dokumentów sprawy, wszystko wskazywało na to, że powód nie posiada legitymacji procesowej czynnej. W związku z tym, wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, podważyliśmy zasadność tego roszczenia. W rezultacie sędzia wydał wyrok oddalający całe powództwo Smart AI.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 2.395,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Profesjonalizm, solidność, odpowiedzialność, doświadczenie to słowa, którymi można opisać to, w jaki sposób pracujemy. Niewątpliwie dokładamy wszelkich starań, aby Klienci Portalu Dłużnika byli zadowoleni z tego, co dla nich robimy. Oczywiście pomimo wysiłku, jaki wkładamy w każde zadanie, zdajmy sobie sprawę, że nie zadowolimy wszystkich. Istotnie nawet nasza wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi nie umie czynić cudów. Bez wątpienia nie można utrzymać 100% skuteczności w sprawach, w których reprezentujemy Klientów. Jednak ta na poziomie 75 - 85 %, którą nieustannie utrzymujemy, jest naprawdę powodem do dumy. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na perfekcyjnie poprowadzonym oddłużaniu, zapraszamy do naszej kancelarii. Im szybciej nawiążesz z nami współpracę, tym szybciej wyjdziesz z długów

Skuteczne oddłużanie w sprawie z powództwa Smart AI

I ponownie możemy cieszyć się razem z naszą Klientką ze skutecznego oddłużania procesowego. Istotnie mamy za sobą kolejny wygrany proces o zapłatę, gdzie pozywającym było Smart AI. Sąd oddalił powództwo w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Smart AI:

Wiarygodna kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy