Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów

Pozwany o zapłatę przez RK Recovery, jeszcze zanim ta sprawa trafiła do sądu, zastanawiał się, jak wyjść z długów. Istotnie dopiero wydany i doręczony przez sąd nakaz zapłaty, zmobilizował Pana Krystiana do działania. Z pewnością podczas konsultacji prawnej w naszej kancelarii zrozumiał, że kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów, to zadanie dla profesjonalistów. W związku z tym, po rozmowie z mecenasem wiedział, co powinien zrobić. Oczywiście przekazał do Portalu Dłużnika sprawę z powództwa RK Recovery i wdraża w życie poczynione ustalenia. A wierzyciel wtórny mocno walczył o 3.163,44 zł i po niekorzystnym dla siebie wyroku, zaskarżył wydane orzeczenie. W wyniku podjętej obrony, sąd II Instancji oddalił w całości apelację RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.163,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II Instancji
Uzyskany efekt: Sąd II instancji oddala apelację RK Recovery, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów Klienta w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Wychodzenie z długów to skomplikowany proces, w który angażują się specjaliści z wielu dziedzin związanych z prawem i finansami. Chociaż nam wydaj się to oczywiste, jednak zadłużone osoby, zastanawiają się, na czym to wszystko polega. Ujmując najprościej, kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów naszego Klienta, prowadzone jest przez zespół ekspertów. Niewątpliwie bardzo dokładnie analizują całą sytuację zadłużonej osoby i w merytoryczny sposób planują cały proces. Bez wątpienia tylko całościowe podejście do długów Klienta, daje mu szansę na oddłużanie. Z pewnością właśnie o to w tym wszystkim chodzi, aby nasza współpraca zakończyła się wyzerowaniem długu. Przede wszystkim skontaktuj się z Portalem Dłużnika, a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

Bronimy po apelacji RK Recovery i wygrywamy spór o zapłatę

Tym razem RK Recovery nie dawało za wygraną i walczyło w apelacji o zmianę niekorzystnego wyroku, który zapadł w sądzie rejonowym. Oczywiście my też nie dawaliśmy za wygraną i walczyliśmy dalej. W rezultacie apelacja RK Recovery upadła w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów