Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów

Pozwany o zapłatę przez RK Recovery, jeszcze zanim ta sprawa trafiła do sądu, zastanawiał się, jak wyjść z długów. Istotnie dopiero wydany i doręczony przez sąd nakaz zapłaty, zmobilizował Pana Krystiana do działania. Z pewnością podczas konsultacji prawnej w naszej kancelarii zrozumiał, że kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów, to zadanie dla profesjonalistów. W związku z tym, po rozmowie z mecenasem wiedział, co powinien zrobić. Oczywiście przekazał do Portalu Dłużnika sprawę z powództwa RK Recovery i wdraża w życie poczynione ustalenia. A wierzyciel wtórny mocno walczył o 3.163,44 zł i po niekorzystnym dla siebie wyroku, zaskarżył wydane orzeczenie. W wyniku podjętej obrony, sąd II Instancji oddalił w całości apelację RK Recovery.

Powód: RK Recovery S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.163,44 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II Instancji
Uzyskany efekt: Sąd II instancji oddala apelację RK Recovery, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów Klienta w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Wychodzenie z długów to skomplikowany proces, w który angażują się specjaliści z wielu dziedzin związanych z prawem i finansami. Chociaż nam wydaj się to oczywiste, jednak zadłużone osoby, zastanawiają się, na czym to wszystko polega. Ujmując najprościej, kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów naszego Klienta, prowadzone jest przez zespół ekspertów. Niewątpliwie bardzo dokładnie analizują całą sytuację zadłużonej osoby i w merytoryczny sposób planują cały proces. Bez wątpienia tylko całościowe podejście do długów Klienta, daje mu szansę na oddłużanie. Z pewnością właśnie o to w tym wszystkim chodzi, aby nasza współpraca zakończyła się wyzerowaniem długu. Przede wszystkim skontaktuj się z Portalem Dłużnika, a my powiemy, jak możemy Ci pomóc.

Bronimy po apelacji RK Recovery i wygrywamy spór o zapłatę

Tym razem RK Recovery nie dawało za wygraną i walczyło w apelacji o zmianę niekorzystnego wyroku, który zapadł w sądzie rejonowym. Oczywiście my też nie dawaliśmy za wygraną i walczyliśmy dalej. W rezultacie apelacja RK Recovery upadła w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów

Inna ostatnio wygrana sprawa z RK Recovery:

Kompleksowe oddłużanie czyli likwidacja długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy