Skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią

Pani Antonina zaciągnęła przez Internet kilka krótkoterminowych pożyczek, które nazywamy chwilówkami. Z pewnością decydując się na tego typu finansowania, kobieta nie przypuszczała, że ściągnie na siebie tak duże kłopoty. Istotnie samo pożyczanie przebiegało szybko i bez problemów, ale kiedy przyszło do spłaty, zaczęły się schody. Istotnie przeszarżowała i teraz zmaga się z długami. Jednak nie stoi na straconej pozycji, ponieważ skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią, przynosi wymierne efekty. Godnym uwagi jest fakt, że mamy za sobą kolejną wygraną sprawę o zapłatę, w której reprezentowaliśmy Klientkę. Bez wątpienia oddalenie przez sąd powództwa funduszu sekurytyzacyjnego EOS, znacząco zmniejszyło całościowe zadłużenie Pani Antoniny. Kobieta może skreślić ze swojej listy dług w wysokości 6.270,95 zł.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 6.270,95 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz długi? Skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią jest właśnie dla Ciebie

Musisz wiedzieć, że podmioty rynku finansowego bardzo często mają w swoich umowach klauzule abuzywne, czyli niedozwolone. Oczywiście piszemy tutaj o umowach zawieranych miedzy bankiem, firmą pożyczkową a ich Klientem. Z pewnością Ty nie masz obowiązku znać tego typu niedopuszczalnych zapisów. Bez wątpienia to podmiot udzielający konsumentom finansowania, ma obowiązek stosować się do obowiązującego prawa. Niestety jak pokazuje rzeczywistość, tak nie jest. Niewątpliwie przodują w tym podmioty pozabankowe, ale i same banki nie są bez grzechu. Dlatego, kiedy odbierzesz nakaz zapłaty lub wyrok, zobowiązujący Cię do zapłaty długu, skonsultuj się z naszymi specjalistami w oddłużaniu. Bezsprzecznie w takiej sytuacji skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią, jest właśnie dla Ciebie. Przede wszystkim nie przejmuj się tym, że mieszkasz daleko. Pomagamy zadłużonym z całej Polski.

Skuteczna obrona przed pozwem EOS 1 FIZNFS

Nie wiesz, co kryje Twoja umowa zawarta z firmą pożyczkową? Oczywiście zwróć się do nas, a my tak jak w przypadku prezentowanej sprawy z EOS, obronimy Cię przed niezasadnym powództwem.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią

Inna ostatnio wygrana sprawa z EOS:

Skuteczne oddłużanie w Łodzi z naszą kancelarią