Efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Zanim przedstawimy Klientowi stanowisko w danej sprawie, musimy zapoznać się z dokumentami. Bez wątpienia efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, musi zostać poprzedzone, dokładną analizą zaistniałej sytuacji. Dlatego nigdy nie mówimy, co może się wydarzyć, zanim wszystkiego nie przeanalizujemy. Oczywiście tak też było w sprawie z powództwa Profi Credit, którą Państwu prezentujemy. Niewątpliwie wiedzieliśmy, że Pan Wojtek ma dług wobec tej firmy pożyczkowej. Jednak jego wysokość dochodzona pozwem, budziła nasze zastrzeżenia. Istotnie w naszej ocenie 6.987,88 zł, których zapłaty domagało się Profi Credit, stanowiło kwotę wziętą z księżyca. W związku z tym, wnosząc zarzuty w postępowaniu nakazowym z weksla, podważyliśmy wysokość roszczenia. W rezultacie sąd ograniczył powództwo powoda do kwoty 3.090,00 zł. Jak widać, aż 3.897,88 zł stanowiły niezasadnie naliczone opłaty.

Powód: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.987,88 zł
Zadanie: Zarzuty od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 3.090,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu

Efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Szukający u nas pomocy prawnej w oddłużaniu oczekują profesjonalizmu, szczerości, jasnych zasad współpracy, szacunku a także dyskrecji. Oczywiście to wszystko od nas dostają plus najważniejszy bonus, czyli możliwość wyjścia z długów. Bez wątpienia efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych, kredytów i innych długów jest tym, na czym najbardziej zależy naszym Klientom. Z pewnością wywiązujemy się z tego najważniejszego zadania, gdyż skutecznie pomogliśmy już wielu zadłużonym wrócić do finansowej równowagi. Istotnie nasza praca pochłania nas całkowicie, ponieważ wiemy jak wielkie ma znaczenie dla tych, którzy nam zaufali. Niewątpliwie nawet wówczas, gdy nie jesteśmy w stanie wygrać sprawy w sądzie, a takie też się zdarzają, nie poddajemy się i walczymy dalej.

Bronimy, a sąd wydaje korzystny wyrok dla Klienta Portalu Dłużnika      

Wyrok, który zapadł w sprawie z powództwa Profi Credit, usatysfakcjonował naszego Klienta. Z pewnością ograniczenie roszczenia do kwoty należnej wierzycielowi, to sprawiedliwe rozstrzygnięcie tego sporu. Długi należy spłacać, ale na uczciwych zasadach.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Profi Credit:

Efektywne oddłużanie z pożyczek pozabankowych