Pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc prawna

Naprawdę bardzo chcielibyśmy, aby każda zadłużona osoba, korzystała ze wsparcia ekspertów w oddłużaniu. Bezsprzecznie pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc prawna udzielana przez mecenasów z Portalu Dłużnika, pozwala Klientce zamykać dług za długiem. Oczywiście nie dzieje się to z dnia na dzień, ale już po kilku miesiącach współpracy, zadłużenie Pani Elwiry znacząco się zmniejszyło.  Z pewnością kolejna wygrana sprawa, tym razem z powództwa Ultimo Portfolio Investment, pozwoliła zgubić kolejne oczko z jej pętli długów. Istotnie tym razem reprezentowaliśmy Klientkę, która została pozwana przez wierzyciela wtórnego o zapłatę 4.000,00 zł. Niewątpliwie wnosząc sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty, skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa. Sąd oddalił w całości roszczenie Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.00,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc prawna

Każdy zamek ma klucz, który do niego pasuje. Oczywiście można go otworzyć także wytrychem, ale grozi to uszkodzeniem zamka. Istotnie podobnie rzeczy mają się, kiedy szukamy firmy zajmującej się oddłużaniem. Z pewnością są wśród nich klucze i wytrychy. Dlatego zalecamy rozwagę i kierowanie się doświadczeniem danej firmy. Bezsprzecznie nasz Portal Dłużnika to sprawdzona przez tysiące Klientów kancelaria prawna, która działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Niewątpliwie pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc prawna to zagadnienia, w których jesteśmy ekspertami. Perfekcyjnie umiemy poprowadzić oddłużanie Klienta, który wpadł w pętle długów. Ponieważ oddłużanie nie ma przed nami żadnych tajemnic, także udzielane przez nasz zespół wsparcie prawne, jest na najwyższym poziomie. W związku z tym, decydując się na współpracę z naszą kancelarią, zyskujesz pewność, że Twoimi sprawami zajmą się mecenasi, znający się w oddłużaniu.

Ultimo Portfolio Investment przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Nasza Klientka została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pętla zadłużenia i profesjonalna pomoc