Prowadzimy oddłużanie osób fizycznych

Pozwany prze fundusz sekurytyzacyjny EOS o zapłatę 13.962,31 zł, zwrócił się do nas po pomoc prawną. Oczywiście doskonale wiedział, że prowadzimy oddłużanie osób fizycznych i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Dlatego postawił na sprawdzoną kancelarię, ponieważ nie chciał ryzykować jakichkolwiek zaniedbań. W związku z tym, najpierw przeanalizowaliśmy dokumenty tej sprawy i przestawiliśmy Panu Jerzemu plan oddłużania. Istotnie to, co usłyszał spełniło jego oczekiwania i zawarł z nami umowę oraz otrzymaliśmy pełnomocnictwo.  Z pewnością po dopełnieniu formalności to już nasz mecenas decydował, co znajdzie się we wnoszonym sprzeciwie od sądowego nakazu zapłaty. W rezultacie wniesione pismo procesowe, okazało się na tyle skuteczne, że sąd oddalił w całości powództwo EOS. Oczywiście koszty procesowe są po stronie powoda, a my oddłużyliśmy naszego Klienta na naprawdę znaczącą kwotę.

Powód: EOS 1 FIZNFS
Wartość przedmiotu sporu: 13.962,31 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

W naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie osób fizycznych

Nie jesteśmy nowicjuszami, którzy od niedawna działają na rynku oddłużeniowych. Istotnie korzenie naszej kancelarii mają już kilkanaście lat i zdążyły nabrać siły, aby utrzymać sprawy wielu zadłużonych. Dlatego bez problemu prowadzimy oddłużanie osób fizycznych, zajmując się jednocześnie wieloma sprawami. Z pewnością nie musicie się Państwo obawiać, że coś umknie naszej uwadze. Ponieważ do perfekcji opanowaliśmy system, pozwalający na działanie na tak szeroką skalę, zawsze wywiązujemy się ze swoich obowiązków wobec Klientów. Dla wyjaśnienia chcemy także zaznaczyć, że oddłużamy nie tylko osoby prywatne. Niewątpliwie znajdą u nas pomoc prawną także Ci z Państwa, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Bezsprzecznie jesteśmy kancelarią, która proponuje bardzo szeroki wachlarz usług. W związku z tym, każdy mający kłopoty z długami, znajdzie u nas profesjonalną pomoc w oddłużaniu.

Klient Portalu Dłużnika broni się przed pozwem EOS 1 FIZNFS

Fundusz sekurytyzacyjny EOS został położy na łopatki przez mecenasa z naszej kancelarii oddłużeniowej. Niewątpliwie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, nie pozostawił wątpliwości, że roszczenie wierzyciela wtórnego jest niezasadne.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Prowadzimy oddłużanie osób fizycznych

Inna ostatnio wygrana sprawa z EOS:

Prowadzimy oddłużanie osób fizycznych