Specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu

Wierzyciel wtórny, który ma swoją siedzibę na Malcie, od kilku lat aktywnie działa w Polsce na rynku obrotu wierzytelnościami. Bez wątpienia nie można lekceważyć pozwów tego podmiotu. Ponieważ sądy wydają na ich podstawie nakazy zapłaty, które pozostawione samem sobie, stają się prawomocne i mogą posłużyć do wszczęcia postępowania komorniczego. Dlatego też, kiedy Pani Ilona odebrała nakaz zapłaty wydany na rzecz Innovatio Risk Solutions, skontaktowała się z naszą kancelarią Portal Dłużnika. Bezsprzecznie była jej potrzebna specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu, aby mogła skutecznie obronić się przed podniesionym roszczeniem, które wynosiło 7.140,00 zł. Oczywiście nasz mecenas reprezentował pozwaną w tym sporze i skutecznie wykazał niezasadność powództwa. W rezultacie sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Innovatio Risk Solutions.

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 7.140,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu skutecznie pomoże wyjść z długów

Osoba, która wpadła w długi i nie jest w stanie wywiązać się z zawartych umów, musi liczyć się z tym, że jej sprawy trafią do sądu. W związku z tym, specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu w tym przypadku, okaże się koniecznością. Istotnie nie ma, co się łudzić, że bank, firma pożyczkowa czy wierzyciel wtórny zapomni o niespłaconym zobowiązaniu. Istotnie szanse na to są znikome, chociaż zdarzają się także przedawnienia długu. Z pewnością wówczas wierzyciel nie ma podstaw, aby dochodzić jego zapłaty procesowo. Jednak nie zapominajmy, że ten dług nadal istnieje i może on prowadzić działania windykacyjne. Godnym uwagi jest fakt, że w przypadku spraw związanych z długami, trzeba szukać pomocy w firmach, które specjalizują się w oddłużaniu.

Wygrywamy w sądzie sprawę z powództwa Innovatio Risk Solutions

Pani Ilona wiedziała, że Portal Dłużnika to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem oddłużeniowym. W związku z tym, to właśnie u nas znalazła specjalistyczną pomoc prawną. W wyniku podjętych czynności prawnych, skutecznie wykazaliśmy w sądzie, niezasadność powództwa Innovatio Risk Solutions.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innovatio Risk Solutions:

Specjalistyczna pomoc przy oddłużaniu