Kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika

Doskonale wiemy, że zadłużonej osobie trudno jest poradzić sobie z licznymi długami. Istotnie Pan Dominik próbował różnych sposobów, ale niestety tylko jeszcze bardziej się pogrążał. W związku z tym, wybrał kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika, które gwarantuje mu wszechstronną pomoc prawną. Dlatego, kiedy odebrał kolejny nakaz zapłaty, tym razem wydany na rzecz Svea Ekonomi Cyprus, przekazał nam i tę sprawę. Oczywiście wiedział, że może liczyć na nasz profesjonalizm, ponieważ nie zawiedliśmy go także we wcześniejszych sprawach. W wyniku analizy dokumentów, nabraliśmy przekonania, ze i tutaj możemy iść po zwycięstwo. Z pewnością ostatnie zdanie należało do sędziego, ale przedstawione argumenty, nie budziły wątpliwości, kto ma rację w tym sporze. Rzeczywiście wniesiony przez naszego mecenasa sprzeciw, podważał zasadność całego roszczenia. W rezultacie powództwo Svea Ekonomi Cyprus zostało oddalone w całości.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 4.944,61 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika to skuteczny sposób na wyjście z długów

Proszą Państwa, doskonale wiemy, że posiadanie długów, nie jest powodem do dumy. Niestety zbyt wielu zadłużonych po prostu wstydzi się tego, co się stało, że nie podejmuje żadnych działań, aby sobie pomóc. Istotnie z tego powodu jeszcze bardziej komplikują swoją sytuację i sami siebie krzywdzą. Być może dziej się tak, ponieważ tak łatwo potrafimy negatywnie oceniać innych, nie zważając na ich uczucia. Podczas gdy jedni chowają się w swoich czterech ścianach, inni zdobywają się na odwagę i szukają pomocy prawnej. Z pewnością kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika, pozwala skutecznie wyjść z długów. Przy tym zapewniamy naszym Klientom pełną dyskrecję, wiec nie należy się niczego obawiać.

Bronimy i sąd oddala powództwo Svea Ekonomi Cyprus

Svea Ekonomii Cyprus wniosła do sądu pozew o zapłatę 4.944,61 zł. Oczywiście Pan Dominik bronił się z pomocą naszych najlepszych specjalistów w oddłużaniu. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika

Inna ostatnio wygrana sprawa z Svea:

Kompleksowe oddłużanie z Portalem Dłużnika