Skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii Portal Dłużnika

Prezentowana dzisiaj sprawa, pokazuje, że pozywający także nie poddają się tak łatwo. Z pewnością Innovatio Risk Solutions wnosząc apelację, chciało podważyć niekorzystny dla siebie wyrok, wydany przez sąd rejonowy. Niestety na swojej drodze ponownie spotkało mecenasa z Portalu Dłużnika. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii jest tym, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Dlatego i w tej sprawie nie zamierzaliśmy zostawić Pani Eweliny bez pomocy. W związku z tym, podjęliśmy rękawicę i kontynuowaliśmy obronę w sądzie II instancji. Oczywiście i tam wywalczyliśmy zwycięstwo. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił w całości apelację Innovatio Risk Solutions.

Powód: Innovatio Risk Solutions Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 3.339,75 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Sąd oddala w całości apelację Innovatio Risk Solutions, brak odsetek, brak kosztów procesów  

Skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii, pozwala Klientom wychodzić z długów

Nasze działania ukierunkowane są na pomoc osobom, które wpadły w długi. Istotnie nie ma tutaj znaczenia, czy jest osoba prywatna, czy prowadząca działalność gospodarczą. Bez wątpienia skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii, dedykowane jest wszystkim tym, którzy stracili płynność finansową. Bezsprzecznie powrót do równowagi ma istotne znaczenie, ale w przypadku długów czasami wymaga nawet kilku lat. Dlatego po analizie sytuacji Klienta jesteśmy w stanie przewidzieć, jak długo może potrwać wychodzenie z długów. Z pewnością nie określimy widełek czasowych z aptekarską precyzją, gdyż są sprawy, na które nie mamy wpływu. Bezsprzecznie jednym z takich aspektów jest rozpatrzenie sprawy przez sąd. Rzeczywiście czasami ta trafia szybko na wokandę, ale potrafi leżeć w sądzie rok czy nawet dłużej. Jednak to nie powinno nikogo zniechęcać do tego, aby uporządkowali swoje finanse.

Sąd II instancji oddala apelację Innovatio Risk Solutions

Nasza Klientka musiała trochę poczekać na zakończenie sprawy z Innovatio Risk Solutions. Istotnie pozywający wniósł apelację, ale na nic się ona nie zdała. W rezultacie wygraliśmy ten spór, a roszczenie powoda upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii

Inna ostatnio wygrana sprawa z Innovatio Risk Solutions:

Skuteczne oddłużanie w naszej kancelarii