Rzetelne oddłużanie w Łodzi

Konsultacja prawna w naszej kancelarii pozwoli rozwiązać wszelkie wątpliwości i ustalić właściwy kierunek działania. Bezsprzecznie rzetelne oddłużanie w Łodzi z mecenasami z Portalu Dłużnika, przysłużyło się Panu Tadeuszowi. Przede wszystkim pozwany przez Nova Mispra Capital o zapłatę 4.310.16 zł, nie schował sądowego nakazu zapłaty do szuflady. Istotnie mężczyzna postanowił się bronić i zrobił to z pomocą naszych specjalistów. Istotnie wiedział, że znajdzie u nas profesjonalne wsparcie, które finalnie przełożyło się na jego sukces procesowy. Z pewnością sam nic by nie zdziałał, a jak się okazało, wierzyciel wtórny nie miał podstaw, aby dochodzić od naszego Klienta zapłaty. W wyniku czynności prawnych podjętych przez pełnomocnika, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Nova Mispra Capital.

Powód: Nova Mispra Capital Sp. z o.o. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu: 4.310,16 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Jeżeli interesuje Cię rzetelne oddłużanie w Łodzi, to tylko z kancelarią Portal Dłużnika

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu zadłużonych uważa, że kiedy sprawa trafi do sądu, stoją na przegranej pozycji. Bezsprzecznie taki tok myślenia sprawia, że po prostu nic nie robią i rzeczywiście ściągają na siebie jeszcze większe problemy finansowe. Dlatego nie należy się poddawać i wystarczy, czytać artykuły zamieszczane na naszej stronie, aby wiedzieć, że można odwrócić to, co się stało. W związku z tym, jeżeli interesuje Cię rzetelne oddłużanie w Łodzi, zrób to z naszą kancelarią Portal Dłużnika. Przede wszystkim zagwarantujemy profesjonalną i specjalistyczna pomoc prawną oraz kompleksowe podejście do Twoich problemów. Bez wątpienia wychodzenie z długów stanie się efektywne i po pewnym czasie zapomnisz, że miałeś trudności finansowe.

Skutecznie bronimy w sprawie z powództwa Nova Mispra Capital

Wierzyciel wtórny dochodził od Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej zapłaty. Istotnie wniósł pozew do sądu, gdzie został wydany nakaz zapłaty. Jednak to był dopiero początek. W rezultacie wdaliśmy się w spór i powództwo Nova Mispra Capital, upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rzetelne oddłużanie w Łodzi

Inna ostatnio wygrana sprawa z Nova Mispra Capital:

Rzetelne oddłużanie w Łodzi