Pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc prawna

Pozwana o zapłatę przez Alektum Capital, podjęła decyzję, że będzie się broniła. Oczywiście pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu, udzielana przez mecenasów z Portalu Dłużnika pozwala Klientce wychodzić z długów. Bez wątpienia podejmowane przez nas działania, przyczyniają się do tego, że z każdą zamkniętą sprawą, Pani Czesława skreśla kolejne zadłużenie. Z pewnością nie boi się już egzekucji komorniczej, gdyż wie, że zrobimy wszystko, aby do tego nie dopuścić. Istotnie także w prezentowanej dzisiaj sprawie, stawiliśmy czoła kolejnemu powództwu. Godnym uwagi jest fakt, że tutaj nie było znaczących uchybień we wniesionym pozwie, ale znaleźliśmy argumenty, ab y podważyć zasadność powództwa. W rezultacie nasze doświadczenie w oddłużaniu, pozwoliło wygrać tę sprawę. Sąd oddalił w całości roszczenie Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.200,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc prawna z Portalu Dłużnika, pomoże rozwiązać Twój problem

Czy znamy lekarstwo na wyjście z długów? Oczywiście, że tak, ponieważ znamy się na oddłużaniu i wiemy jak rozwiązać każdy problem, który ma związek z długami. Dlatego Twoja pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc prawna mecenasów z Portalu Dłużnika, stanowią najlepsze duet. Ze względu na fakt, że liczne pożyczki tworzące spiralę długów, stwarzają wielki problem, nasz zespół ekspertów pomoże Ci go rozwiązać. Z pewnością nie możesz mieć wątpliwości, co do tego, że takie wsparcie jest potrzebne. Niewątpliwie bez niego nie poradzisz sobie z takim zadłużeniem. Ponieważ rozplątanie pętli długów to zadanie do prawdziwych ekspertów, nie zwlekaj z decyzją o rozpoczęciu oddłużania z naszą pomocą. Nie pozwól, aby Twoje zadłużenie urosło tak bardzo, że jedyną możliwością zaradzenia sytuacji, będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Skutecznie bronimy przed pozwem Alektum Capital

Mecenas z Portalu Dłużnika reprezentuje w sądzie pozwaną przez Alektum Capital. W wyniku podjętych czynności prawnych, wygrywa tę sprawę. Sędzia oddala powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Pętla zadłużenia i specjalistyczna pomoc