Bronimy pozywanych o zapłatę

Kiedy niespłacona pożyczka została sprzedana do Efficenter, wierzyciel wtórny rozpoczął intensywną windykację. Oczywiście nasz Klient otrzymywał liczne maile, smesy jak i telefony, gdzie nakłaniano go do spłaty zadłużenia. Ale czy dług w wysokości 5.332,00 zł naprawdę istniał? Z pewnością spółka Efficenter uważała, że tak, ale my nie byliśmy tego tak pewni. W związku z tym, woleliśmy poczekać, aż sąd dostarczy Panu Ireneuszowi pozew, który były podstawą do wydanie nakazu zapłaty. Istotnie bronimy pozywanych o zapłatę i kiedy mężczyzna odebrał przesyłkę z sądu, szybko przesłał mailem skany otrzymanych dokumentów. Bezsprzecznie to pozwoliło naszemu mecenasowi, dokładnie zapoznać się z tą sprawą i ustalić jak to wszystko naprawdę wygląda. W rezultacie znalazł argumenty, aby podważyć zasadność powództwa. Sad wydał wyrok, oddalający roszczenie Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 5.332,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bronimy pozywanych o zapłatę i oddłużamy

Działalność prowadzona przez zespół Portalu Dłużnika, ukierunkowana jest na niesienie pomocy osobom, które wpadły w długi. W związku z tym, bronimy pozywanych o zapłatę w sądach w całej Polsce, wykazując niezasadność podnoszonych roszczeń. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wygrać wszystkich spraw, ale możemy pochwalić się bardzo wysoką skutecznością. Niewątpliwie dzięki temu wysuwamy się na czołowe miejsce w rankingach najlepszych kancelarii oddłużeniowych. Bezsprzecznie w oddłużaniu procesowym czujemy się jak ryba w wodzie i nie ma ono przed nami żadnych tajemnic. Dlatego jeżeli masz problemy ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, sprawa trafiła do sądu, skorzystaj z naszej specjalistycznej pomocy prawnej.

Bronimy pozwanego przez Efficenter i wygrywamy sprawę w sądzie

Mamy za sobą kolejną sprawę z powództwa Efficenter, którą zakończyliśmy wygraną. Bez wątpienia pozywający nie przedstawił dowodów na istnienie długu. Oczywiście wykorzystaliśmy y ten fakt wnoszą sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia oddalił w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Bronimy pozywanych o zapłatę

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Bronimy pozywanych o zapłatę