Pożyczka na oddłużenie nie pomogła wyjść z długów

Zostało zbyte na drodze Pożyczka na oddłużenie nie pomogła Pani Agacie uporać się z powstałym zadłużeniem. Niestety nowe zobowiązanie przyczyniło się do powiększenia długu i jeszcze większych problemów. Bez wątpienia było kwestią czasu, kiedy sprawy zaczną trafiać do sądu. Istotnie jedno z niezamkniętych zobowiązań, zostało zbyte na drodze cesji na rzecz Efficenter, które wniosło do sądu pozew o zapłatę. Przede wszystkim po tym, jak pozwana skontaktowała się z naszą kancelarią oddłużeniową, musieliśmy dokonać analizy dokumentów. Istotnie dopiero po dokonaniu tej czynności, mogliśmy przedstawić kobiecie, możliwe rozwiązania. W związku z tym Pani Agata przesłała mailem zeskanowane dokumenty i mogliśmy przystąpić do pracy nad tą sprawą. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.743,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła uporać się z długami

Ileż to razy słyszymy od naszych Klientów, jak próbowali ratować się, zaciągając kolejne zobowiązania. Niewątpliwie w ten sposób tylko powiększali swoje zadłużenie. Istotnie żadne pożyczka na oddłużenie nie pomogła im uporać się z długami. W rezultacie wpadali w jeszcze większy finansowy dół pogarszając swoją i tak już trudną sytuację. Dlatego nigdy nie sięgajmy po nowe finansowania, kiedy już mamy długi. Bez wątpienia im wcześniej zaprzestaniemy zapożyczanie się, tym szybciej uporamy się z długami, które już mamy. Bezsprzecznie najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Bezsprzecznie wychodzenie z długów powinni prowadzić specjaliści w tej dziedzinie, którzy doskonale wiedzą jak skutecznie pomóc zadłużonej osobie.

Skutecznie bronimy w sądzie pozwaną przez Efficenter

A my skutecznie bronimy naszą Klientkę, która została pozwana o zapłatę przez Efficenter. W wyniku podjętych czynności prawnych, mecenas z Portalu Dłużnika reprezentujący Panią Agatę, wykazał niezasadność powództwa wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy