Pożyczka na oddłużenie nie pomogła wyjść z długów

Zostało zbyte na drodze Pożyczka na oddłużenie nie pomogła Pani Agacie uporać się z powstałym zadłużeniem. Niestety nowe zobowiązanie przyczyniło się do powiększenia długu i jeszcze większych problemów. Bez wątpienia było kwestią czasu, kiedy sprawy zaczną trafiać do sądu. Istotnie jedno z niezamkniętych zobowiązań, zostało zbyte na drodze cesji na rzecz Efficenter, które wniosło do sądu pozew o zapłatę. Przede wszystkim po tym, jak pozwana skontaktowała się z naszą kancelarią oddłużeniową, musieliśmy dokonać analizy dokumentów. Istotnie dopiero po dokonaniu tej czynności, mogliśmy przedstawić kobiecie, możliwe rozwiązania. W związku z tym Pani Agata przesłała mailem zeskanowane dokumenty i mogliśmy przystąpić do pracy nad tą sprawą. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 3.743,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła uporać się z długami

Ileż to razy słyszymy od naszych Klientów, jak próbowali ratować się, zaciągając kolejne zobowiązania. Niewątpliwie w ten sposób tylko powiększali swoje zadłużenie. Istotnie żadne pożyczka na oddłużenie nie pomogła im uporać się z długami. W rezultacie wpadali w jeszcze większy finansowy dół pogarszając swoją i tak już trudną sytuację. Dlatego nigdy nie sięgajmy po nowe finansowania, kiedy już mamy długi. Bez wątpienia im wcześniej zaprzestaniemy zapożyczanie się, tym szybciej uporamy się z długami, które już mamy. Bezsprzecznie najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej mecenasów z naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika. Bezsprzecznie wychodzenie z długów powinni prowadzić specjaliści w tej dziedzinie, którzy doskonale wiedzą jak skutecznie pomóc zadłużonej osobie.

Skutecznie bronimy w sądzie pozwaną przez Efficenter

A my skutecznie bronimy naszą Klientkę, która została pozwana o zapłatę przez Efficenter. W wyniku podjętych czynności prawnych, mecenas z Portalu Dłużnika reprezentujący Panią Agatę, wykazał niezasadność powództwa wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Pożyczka na oddłużenie nie pomogła