Pętla chwilówek to problem. Poprowadzimy twoje oddłużanie

My naprawdę rozumiemy, w jakim stanie psychicznym znajdują się zadłużone osoby. Bez wątpienia pętla chwilówek to problem, którego rozwiązanie najlepiej przekazać profesjonalistom. Oczywiście tak zrobił Marcin, który nawiązał współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową Portal Dłużnika. Istotnie sytuacja mężczyzny nie wyglądała ciekawie, dlatego nasza pomoc okazała się niezbędną. Bez wątpienia także w prezentowanej dzisiaj sprawie, w której sąd wydał i doręczył nakaz zapłaty, podjęliśmy się obrony Klienta. Przede wszystkim wnosząc sprzeciw, przedstawiliśmy szereg argumentów, wskazujących na niezasadność tego powództwa. W rezultacie sędzia orzekający w tym sporze, uznał nasze stanowisko za zasadne. Zapadł wyrok oddalający w całości roszczenie IFA Finance Designated Activity Company.

Powód: IFA Finance Designated Activity Company
Wartość przedmiotu sporu: 1.264,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla chwilówek to problem, z którym pomoże uporać się zespół Portalu Dłużnika

Nie podlega dyskusji, że pętla chwilówek to problem, z którym nie radzą sobie zadłużone osoby. Niewątpliwie ich zszarpane nerwy nie pomagają podejść racjonalnie do tego, co się stało. Z pewnością, aby efektywnie zmniejszać zadłużenie, potrzebne jest racjonalne spojrzenie bez żadnych emocji. Z pewnością to, co teraz napisaliśmy, może niektórym wydać się trochę dziwne. Ale niestety tak jest, że do mądrego oddłużania potrzebny jest świeży umysł, wolny od negatywnych i destrukcyjnych myśli. Dlatego tak skuteczna okazuje się pomoc mecenasów z naszej kancelarii, którzy zawodowo zajmują się oddłużaniem. Oczywiście w żądny wypadku nie pozostajemy obojętni na Państwa problemy i potrafimy wczuć się w sytuacje naszych Klientów. Niewątpliwie jednak, kiedy przychodzi czas na działanie, odsuwamy wszystko na bok i skupiamy się tym, na czym znamy się najlepiej, czyli na oddłużaniu.

IFA Finance Designated Activity Company nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

W kolejnej sprawie o zapłatę wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i wykazujemy niezasadność powództwa. W rezultacie roszczenie IFA Finance upada w sądzie w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla chwilówek to problem

Inna ostatnio wygrana sprawa z IFA Finance Designated Activity Company:

Pętla chwilówek to problem