Oddłużanie z kredytów i chwilówek

Kiedy dzwoni do naszej kancelarii zrozpaczona osoba, której doręczono nakaz zapłaty, nie tylko staramy się słuchać, ale przede wszystkim pomóc. Niewątpliwie oddłużanie z kredytów i chwilówek jest tym, w czym się specjalizujemy. Dlatego Pani Grażyna mogła na nas liczyć, kiedy została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę. 8.282,00 zł. Istotnie dochodzone roszczenie, pochodziło z niezamkniętego kredytu, który kilka lat temu udzielił jej bank. Z pewnością gdyby nie utrata część dochodów, kobieta wywiązałaby się z umowy i nie doszłoby do tej sytuacji. Ponieważ mleko się rozlało, należało działać i zrobić wszystko, aby obronić Klientkę przed pozwem wierzyciela wtórnego. W związku z tym, po sfinalizowaniu formalności związanych ze współpracą, przystąpiliśmy do działania. W rezultacie wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty, załatwił sprawę. Sad oddalił w całości powództwo Ultimo Portfolio Investment.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 8.383,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Oddłużanie z kredytów i chwilówek w kancelarii prawnej Portal Dłużnika

Nie załamuj się, kiedy nie jesteś w stanie spłacą zaciągniętych zobowiązań. Oczywiście wiemy, że taka sytuacja jest bardzo niekomfortowa i powoduje ogromy stres. Niewątpliwie musisz zacząć inaczej myśleć i przede wszystkim, zaprzestać dalszego pożyczania pieniędzy.  Istotnie oddłużanie z kredytów i chwilówek jest możliwe, kiedy skorzystasz ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Godnym uwagi jest fakt, że czytając ten artykuł, właśnie znajdujesz się na stronie jednej z najlepszych kancelarii oddłużeniowych. Z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dał nam znać o swoim problemie. W związku z tym, zadzwoń na jeden z podanych tutaj numerów telefonów lub napisz maila. Oczywiście możesz też opisać swój problem korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz pod linkiem „Kontakt”.

Sąd oddala powództwo Ultimo Portfolio Investment

Sędzia podzielił stanowisko pełnomocnika pozwanej przez Ultimo Portfolio Investment. W wyniku podjętych czynności prawnych, wydał wyrok oddalający w całości roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z kredytów i chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie z kredytów i chwilówek