Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Zaciągając pożyczki z instytucjach pozabankowych, dosłownie sam prosisz się o kłopoty. Niewątpliwie pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 6.744,97 zł, doświadczyła zjawiska pożyczkowej śnieżnej kuli. Istotnie nim zorientowała się, co się stało, jej zadłużenie sięgnęło kilkudziesięciu tysięcy złotych. Istotnie kwestią czasy było, kiedy sprawy zaczną trafiać do sądu. Ponieważ oddłużanie osób prywatnych z chwilówek jest tym, w czym się specjalizujemy, po odebraniu nakazu zapłaty, zwróciła się do nas po pomoc. Oczywiście zaraz po zapoznaniu się z dokumentami, przedstawiliśmy Pani Katarzynie, jakie kroki należy podjąć. Z pewnością to, co usłyszała dało jej nadzieję na oddłużenie. W związku z tym, zawarła z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa. Reasumując, podjęliśmy się obrony Klientki i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.744,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

W naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Niestety bardzo często sami stwarzamy sobie problemy, z którymi potem nie możemy się uporać. Z pewnością wokół czyha na nas wiele pułapek i nie zawsze udaje się nam ich uniknąć. Bez wątpienia jedną z nich są szybkie i łatwo dostępne dla każdego pożyczki, oferowane w Internecie. Istotnie w naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie osób prywatnych z chwilówek, wiec doskonale wiemy, jak wielką skalę ma ten problem. Dlatego zawsze w naszych artykułach ostrzegany konsumentów przed tego typu finansowaniami. Bez wątpienia radość z bezproblemowo zdobytych pieniędzy, nie trwa za długo. Niewątpliwie powstałe zadłużenie, stawia nasze życie na głowie i bywa, że już nigdy nic nie jest takie jak przedtem. Na szczęście jest nasza kancelaria Portal Dłużnika, która skutecznie pomaga zadłużonym, uprać się z kłopotami finansowymi.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment

Nasza Klientka jest nas niezmiernie wdzięczna, że obroniliśmy ją przed pozwem Ultimo Portfolio Investment. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego..

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek