Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Zaciągając pożyczki z instytucjach pozabankowych, dosłownie sam prosisz się o kłopoty. Niewątpliwie pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 6.744,97 zł, doświadczyła zjawiska pożyczkowej śnieżnej kuli. Istotnie nim zorientowała się, co się stało, jej zadłużenie sięgnęło kilkudziesięciu tysięcy złotych. Istotnie kwestią czasy było, kiedy sprawy zaczną trafiać do sądu. Ponieważ oddłużanie osób prywatnych z chwilówek jest tym, w czym się specjalizujemy, po odebraniu nakazu zapłaty, zwróciła się do nas po pomoc. Oczywiście zaraz po zapoznaniu się z dokumentami, przedstawiliśmy Pani Katarzynie, jakie kroki należy podjąć. Z pewnością to, co usłyszała dało jej nadzieję na oddłużenie. W związku z tym, zawarła z nami umowę i udzieliła pełnomocnictwa. Reasumując, podjęliśmy się obrony Klientki i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.744,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

W naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Niestety bardzo często sami stwarzamy sobie problemy, z którymi potem nie możemy się uporać. Z pewnością wokół czyha na nas wiele pułapek i nie zawsze udaje się nam ich uniknąć. Bez wątpienia jedną z nich są szybkie i łatwo dostępne dla każdego pożyczki, oferowane w Internecie. Istotnie w naszej kancelarii prowadzimy oddłużanie osób prywatnych z chwilówek, wiec doskonale wiemy, jak wielką skalę ma ten problem. Dlatego zawsze w naszych artykułach ostrzegany konsumentów przed tego typu finansowaniami. Bez wątpienia radość z bezproblemowo zdobytych pieniędzy, nie trwa za długo. Niewątpliwie powstałe zadłużenie, stawia nasze życie na głowie i bywa, że już nigdy nic nie jest takie jak przedtem. Na szczęście jest nasza kancelaria Portal Dłużnika, która skutecznie pomaga zadłużonym, uprać się z kłopotami finansowymi.

Skutecznie bronimy pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment

Nasza Klientka jest nas niezmiernie wdzięczna, że obroniliśmy ją przed pozwem Ultimo Portfolio Investment. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił całe roszczenie wierzyciela wtórnego..

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie osób prywatnych z chwilówek

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy