• Home
  • Aktualności
  • Oddłużanie z naszą kancelarią najczęściej kończy się sukcesem

Oddłużanie z naszą kancelarią najczęściej kończy się sukcesem

Z pewnością możemy się pochwalić tym, że podejmowane przez nas działania pomagają w wychodzeniu z długów. Niewątpliwie oddłużanie z naszą kancelarią, najczęściej kończy się sukcesem. Oczywiście wie o tym Pani Sara, którą reprezentowaliśmy już w sądzie w kilku sprawach o zapłatę. Dlatego, kiedy została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment, nie miała wątpliwości, gdzie powinna zwrócić się po pomoc prawną. Istotnie przekazała nam obronę i w tej sprawie, ponieważ wiedziała jak pracujemy. W związku z tym, jak zawsze zaczęliśmy od analizy wszystkich dostępnych dokumentów, aby móc ustalić plan oddłużania. Bezsprzecznie ta czynność pozwoliła wyłapać wszystkie nieścisłości, które znajdowały się w pozwie i załącznikach. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty, a sąd oddalił w całości powództwo Ultimo.   

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 6.744,97 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Oddłużanie z naszą kancelarią Portal Dłużnika, prowadzone jest w przemyślany i zaplanowany sposób

Nie podlega dyskusji, że wychodzenie z długów nie jest łatwe. Dlatego powinni się nim zajmować mecenasi, którzy naprawdę znają się na sprawach związanych z długami. Istotnie nie ma tutaj miejsca na błędy, ponieważ przyczynią się one do przegrania sprawy, którą można było obronić. Niewątpliwie oddłużanie z naszą kancelarią jest bezpieczne, gdyż zespół Portalu Dłużnik tworzą eksperci w tej dziedzinie.  Z pewnością wszystkie podejmowane przez nas czynności prawne, są uprzednio bardzo dokładnie przemyślane i zaplanowane. Chociaż i nam przydarzają się przegrane sprawy, jednak nigdy nie mamy sobie nic do zarzucenia. Bez wątpienia wiemy, że wykorzystaliśmy wszystkie możliwości i zrobiliśmy wszystko, co tylko było możliwe. Zawsze działamy z najwyższa starannością i robimy wszystko, aby pomagać naszym Klientom.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty, nasz mecenas bardzo dokładnie przemyślał, każdy podnoszony argument. W rezultacie sędzia wydał wyrok na korzyść naszej Klientki. Powództwo Ultimo Portfolio Investment upadło w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z naszą kancelarią

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Oddłużanie z naszą kancelarią