Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej

Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej zaciągnięta przez Pana Bartosza, spowodowała znaczący wzrost jego zadłużenia. Istotnie mężczyzna dołożył sobie kolejne zobowiązanie, którego nie mógł spłacić. Oczywiście po nieudanej windykacji długu, pożyczkodawca dokonał cesji na rzecz Prokura. Ponieważ i tutaj nie udało się wyegzekwować płatności, wniesiono do sądu pozew o zapłatę 7.091,73 zł. Z pewnością w tej sytuacji, wszystko zadziałało na korzyść naszego Klienta. Bez wątpienia sprzedaż niezamkniętej pożyczki sprawiła, że pozwany zyskał większą szansę na skuteczną obronę. W rezultacie, kiedy przejęliśmy tę sprawę, skupiliśmy się na działaniach mających na celu wykazanie niezasadność roszczenia Prokura. Sąd I instancji niestety nie podzielił naszego stanowiska i zasądził na rzecz powoda.  W związku z tym wnieśliśmy apelację i wygraliśmy. Sąd II instancji oddalił w całości powództwo Prokura.  

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.091,73 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesów  

Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej, pogorszy Twoją sytuację

Proszę Państwa, kiedy nie dajecie rady ze spłatą posiadanych już zobowiązań, nawet nie myślcie o kolejnych. Z pewnością internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej nie poprawi Waszej sytuacji finansowej. Bez wątpienia nie jest to rozwiązanie, które pozwoli wyjść z długów. Niewątpliwie natychmiast musicie zaprzestać dalszego zapożyczania i skupcie się na tym zadłużeniu, które posiadacie. Oczywiście najwłaściwsze rozwiązanie w takiej sytuacji, to zwrócenie się po pomoc prawną w oddłużaniu do specjalistów z Portalu Dłużnika. Ze względu na fakt, że posiadamy w tej dziedzinie ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, możemy skutecznie działać w Waszych sprawach. Dlatego nie zwlekajcie z decyzją o oddłużaniu w naszej kancelarii i umówcie się na konsultację prawną.

Sąd II instancji oddala powództwo Prokura

W prezentowanej dzisiaj sprawie, po niekorzystnym wyroku wydanym przez sąd rejonowy, wnieśliśmy apelację. Oczywiście była ona w pełni uzasadniona, gdyż popełniono błędy w orzekaniu. W rezultacie sąd II instancji oddalił powództwo Prokura.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Internetowa pożyczka bez zdolności kredytowej