Pozabankowa pożyczka dla zadłużonych nie pomoże

Przedstawiamy Państwu kolejny przykład na to, że pozabankowa pożyczka dla zadłużonych, nie pomogła wyjść z długów. Istotnie Pani Agnieszka robiła wszystko, aby wyjść z finansową prosta, ale niestety popełniała liczne błędy. Bez wątpienia tym największym było zaciąganie kolejnych, drogich pożyczek, co pogrążyło ją zupełnie. W wyniku takiego postępowania jej zadłużenie bardzo urosło i kobieta nie miała pieniędzy na podstawowe potrzeby. Kiedy została pozwane przez Ultimo NSFIZ i sąd doręczył jej nakaz zapłaty, w końcu zdecydowała się na pomoc prawną w oddłużaniu. Oczywiście to mecenas z naszej kancelarii Portal Dłużnika, podjął się obrony pozwanej w tej sprawie. Bez wątpienia jego działania sprawiły, że sędzia rozstrzygający w tym sporze, wydał wyrok na korzyść naszej Klientki. W związku z tym, powództwo funduszu sekurytyzacyjnego Ultimo upadło w całości.   

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.000,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Pozabankowa pożyczka dla zadłużonych to kolejne zobowiązanie, którego nie dasz rady spłacić

Całkiem przyjemnie pożycza się pieniądze, siedząc w domu przed komputerem. Istotnie nie trzeba stosu dokumentów potwierdzających naszą zdolność kredytową i nie tracimy czasu, czekając w kolejce w banku. Jednak najczęściej ta „przyjemność” drogo nas kosztuje, ponieważ najczęściej nie kończy się na jednej pożyczce. W związku z tym, sami wpędzamy się w kłopoty i fundujemy sobie pętlę długów, z której wyjście jest bardzo trudne. Dlatego zapamiętajmy, że pozabankowa pożyczka dla zadłużonych nie jest żadnym rozwiązaniem, kiedy już siedzimy w długach. Bezsprzecznie pomocy należy szukać nie w firmach pożyczkowych, ale w kancelarii oddłużeniowej, takiej jak nasz Portal Dłużnika.

Ultimo NSFIZ przegrywa w sądzie proces o zapłatę

Fundusz sekurytyzacyjny Ultimo pozywa Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej. Z pewnością podjęte przez nas czynności prawne, zadziałały na korzyść Pani Beaty. W rezultacie sędzia wydaje wyrok, gdzie oddala powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowa pożyczka dla zadłużonych

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pozabankowa pożyczka dla zadłużonych