Pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie

Pan Rafał chcąc szybko zdobyć pieniądze, skorzystał z oferty jednej z firm pożyczkowych. Niestety popełnił błąd, ale o tym przekonała się dopiero po czasie. Oczywiście przed zaakceptowaniem warunków umowy, nie zapoznał się z jej treścią. Istotnie pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie, ze spłatę, którego wielu konsumentów nie może sobie poradzić. W rezultacie pożyczkodawca zbył na drodze cesji niespłacone finansowanie i wierzycielem wtórnym zostało Alektum Capital. Z pewnością po wydaniu przez sąd nakazu zapłaty, firma ze Szwajcarii liczyła na to, że pozwany nie będzie się bronił. Niestety tutaj powoda spotkało zaskoczenie, ponieważ mężczyznę w sądzie reprezentował mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej. W rezultacie skutecznie wykazał niezasadność powództwa i sąd oddalił w całości roszczenie Alektum Capital.     

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.946,06 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu   

Pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie

Jest takie powiedzenie: „wszystko jest dla ludzi, należy jedynie zachować elegancki umiar w zepsuciu”. Istotnie określa ono bardzo celnie to, jak powinniśmy postępować w najróżniejszych sferach naszego życia. Istotnie możemy się bawić, żartować, wydawać pieniądze, ale nie przekraczając pewnych granic. Z pewnością trzymając się tej zasady, nie narazimy się na śmieszność, nie stracimy szacunku otoczenia i przede wszystkim nie wpadniemy w długi. W związku z tym, cieszmy się tym, co mamy i postępujmy tak, aby nie sprowadzać na siebie kłopotów. Dlatego, kiedy potrzebujemy gotówki, musimy pamiętaj, że pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie, którego spłaty możemy nie udźwignąć. Z pewnością są bezpieczniejsze sposoby na zwiększenie naszych zasobów finansowych, które nie spowodują, że wpadniemy w długi.

Skutecznie bronimy pozwanego przez Alektum Capital

Pan Rafał został pozwany przez Alektum Capital. Oczywiście po odebraniu sądowego nakazu zapłaty, przekazał swoją obronę najlepszym specjalistom w oddłużaniu, czyli mecenasom z Portalu Dłużnika. W wyniku podjętych czynności prawnych, wygraliśmy tę sprawę. Sąd wydając wyrok, oddalił roszczenie Alektum.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Pożyczka pozabankowa to drogie zobowiązanie